Menu Moje konto

Zilliqa

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,02039261
-11.02%24H

Kupuj i sprzedawaj Zilliqa

W Bitladon możesz wybierać spośród 200 różnych walut. Kupna i sprzedaży ZIL lub Zilliqa za pośrednictwem naszej platformy dokonasz w zaledwie kilku krokach. Jedynym, czego potrzebujesz, aby zacząć, jest utworzenie swojego konta użytkownika w Bitladon. Już po chwili będziesz mógł zacząć kupować Zilliqa (ZIL) o dowolnej porze dnia. Transakcje będą przebiegać jeszcze sprawniej, gdy wykorzystasz jedną z nowoczesnych metod płatności, np. iDeal lub Bancontact. Dzięki nim w prosty sposób zdeponujesz euro na swoim koncie, a następnie kupisz pożądaną walutę, np. Zilliqa. Kryptowaluta, oczywiście w najlepszej cenie, czeka na Ciebie na naszej stronie!

Wykres Zilliqa

Zwiększ skalowalność sieci

Zilliqa wydaje się być pierwszym blockchainem, który jest skalowalny, a jednocześnie nie traci zdecentralizowanej natury. Potencjalnie potrafi obsłużyć jedną z najwyższych przepustowości danych ze wszystkich zdecentralizowanych łańcuchów bloków. Oznacza to, że sieć zawsze pozostanie szybka, niezawodna i tania. Testy Zilliqa wykazały możliwość zrealizowania nawet 2488 transakcji na sekundę, a to wciąż nie jest maksimum. Zilliqa chce rozwiązać cztery największe problemy technologii blockchain: skalowalność, szybkość transakcji, koszty wydobycia i transakcji oraz bezpieczeństwo.

Kup Zilliqa z iDeal lub Bancontact

W Bitladon możesz kupować waluty, gdy tylko utworzysz swoje konto. Za pomocą iDeal lub Bancontact w prosty sposób zasilisz je środkami. Sam podejmujesz decyzję o kwocie depozytu. Kupując Zilliqa z iDeal, zawsze będziesz na bieżąco informowany o cenie waluty. Dzięki stałemu monitorowaniu kursu Zilliqa (ZIL), w odpowiednim momencie będziesz mógł zdecydować o kupnie bądź sprzedaży waluty. Co więcej, możesz zautomatyzować swoje transakcje i automatycznie kupować je bądź sprzedawać w momencie, gdy osiągną pożądaną cenę.

Jesteś na to gotowy?

Gotowy na kupno bądź sprzedaż Zil? Kryptowaluta jest dostępna już dziś! Jeżeli wciąż się wahasz, w podjęciu decyzji pomoże Ci nasza baza wiedzy, sekcja z najczęściej zadawanymi pytaniami oraz dział obsługi klienta. Możesz skontaktować się z nim poprzez e-mail, czat lub telefonicznie, dzwoniąc pod numer +31 (0)85 007 4844.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.