Menu Moje konto

Zilliqa

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,00358
7.83%24H

Kupuj i sprzedawaj Zilliqa

W Bitladon możesz wybierać spośród 200 różnych walut. Kupna i sprzedaży ZIL lub Zilliqa za pośrednictwem naszej platformy dokonasz w zaledwie kilku krokach. Jedynym, czego potrzebujesz, aby zacząć, jest utworzenie swojego konta użytkownika w Bitladon. Już po chwili będziesz mógł zacząć kupować Zilliqa (ZIL) o dowolnej porze dnia. Transakcje będą przebiegać jeszcze sprawniej, gdy wykorzystasz jedną z nowoczesnych metod płatności, np. iDeal lub Bancontact. Dzięki nim w prosty sposób zdeponujesz euro na swoim koncie, a następnie kupisz pożądaną walutę, np. Zilliqa. Kryptowaluta, oczywiście w najlepszej cenie, czeka na Ciebie na naszej stronie!

Wykres Zilliqa

Zwiększ skalowalność sieci

Zilliqa wydaje się być pierwszym blockchainem, który jest skalowalny, a jednocześnie nie traci zdecentralizowanej natury. Potencjalnie potrafi obsłużyć jedną z najwyższych przepustowości danych ze wszystkich zdecentralizowanych łańcuchów bloków. Oznacza to, że sieć zawsze pozostanie szybka, niezawodna i tania. Testy Zilliqa wykazały możliwość zrealizowania nawet 2488 transakcji na sekundę, a to wciąż nie jest maksimum. Zilliqa chce rozwiązać cztery największe problemy technologii blockchain: skalowalność, szybkość transakcji, koszty wydobycia i transakcji oraz bezpieczeństwo.

Kup Zilliqa z iDeal lub Bancontact

W Bitladon możesz kupować waluty, gdy tylko utworzysz swoje konto. Za pomocą iDeal lub Bancontact w prosty sposób zasilisz je środkami. Sam podejmujesz decyzję o kwocie depozytu. Kupując Zilliqa z iDeal, zawsze będziesz na bieżąco informowany o cenie waluty. Dzięki stałemu monitorowaniu kursu Zilliqa (ZIL), w odpowiednim momencie będziesz mógł zdecydować o kupnie bądź sprzedaży waluty. Co więcej, możesz zautomatyzować swoje transakcje i automatycznie kupować je bądź sprzedawać w momencie, gdy osiągną pożądaną cenę.

Jesteś na to gotowy?

Gotowy na kupno bądź sprzedaż Zil? Kryptowaluta jest dostępna już dziś! Jeżeli wciąż się wahasz, w podjęciu decyzji pomoże Ci nasza baza wiedzy, sekcja z najczęściej zadawanymi pytaniami oraz dział obsługi klienta. Możesz skontaktować się z nim poprzez e-mail, czat lub telefonicznie, dzwoniąc pod numer +31 (0)85 007 4844.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.