Menu Moje konto

Zcash

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 28,0393237
-8.01%24H

Kup lub sprzedaj Zcash w najlepszej cenie

Jesteś zainteresowany handlem i kupnem lub sprzedażą Zcash (ZEC) w najlepszej cenie? A może jeszcze nie dokonałeś transakcji zakupu, a w świecie kryptowalut stawiasz pierwsze kroki? Niezależnie od tego, jak brzmi na te pytania odpowiedź, świetnie trafiłeś – giełda Bitladon to odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie! Sprawiamy, że handel kryptowalutami jest łatwy i dostępny dla każdego. Jeśli chcesz kupić lub sprzedać Zcash (ZEC), EOS lub jakąkolwiek inną walutę, zrób to za pośrednictwem Bitladon! Pobieramy opłatę w wysokości jedynie 2%, a gdy staniesz się stałym inwestorem, opłata ta wynosić będzie zaledwie 1,75%. Zainteresowany? Nie czekaj – zacznij już dziś i kup lub sprzedaj ZEC! Waluta ta dostępna jest w Bitladon zawsze w najlepszej cenie! 

Please note: ZCash is a privacy coin and can no longer be withdrawn or deposited due to stricter regulations.

Wykres Zcash

Zacznij już dziś, kupując i sprzedając Zcash i inne monety za odpowiednią cenę

Handel kryptowalutami dzięki Bitladon staje się prosty. Aby rozpocząć, wystarczy zarejestrować konto, wpłacić na nie pieniądze i wybrać walutę, w którą chcesz zainwestować. Po wybraniu kryptowaluty, na naszej stronie możesz w dowolnym momencie sprawdzić jej wartość rynkową i obliczyć zysk z jej sprzedaży. Gdy zdecydujesz się kupić lub sprzedać walutę, Twoje środki będziemy przechowywać na specjalnie zabezpieczonych kontach. Możesz również zdecydować o umieszczeniu ich w Twoim własnym portfelu, wystarczy, że złożysz taką dyspozycję. W Bitladon Twoje tygodniowe transakcje mogą opiewać na kwotę 100 €. Jeśli chcesz wpłacić lub sprzedać więcej środków, złóż wniosek o weryfikację swojego konta – to proste! Nie wiesz, czy to odpowiedni moment na zakup Zcach? Kurs waluty (zawsze aktualny!) sprawdzisz na naszej stronie. 

Zadaj nam wszystkie swoje pytania

Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Masz problem z rejestracją lub szukasz odpowiedzi na pytania dotyczące naszej platformy? Koniecznie sprawdź FAQ i przeczytaj nasze instrukcje. Jeśli wciąż będziesz mieć wątpliwości, skontaktuj się z nami dzwoniąc pod numer +31 85 007 4844 lub wysyłając nam wiadomość e-mail. Możesz również skorzystać z naszego czatu. Jedyne, czego nie możemy dla Ciebie zrobić, to podjąć za Ciebie decyzji o kupnie lub sprzedaży Zcash, Bitcoina lub innej waluty. Ten wybór należy tylko do Ciebie! 

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.