Menu Moje konto

Yearn.finance

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 7951,32338
0.86%24H

Kupuj Yearn.finance w najlepszej cenie w Biitladon

Bitladon to polska giełda kryptowalut umożliwiająca szybki i całkowicie bezpieczny handel kryptowalutami. Za jej pośrednictwem kupisz YFI oraz ponad 200 innych walut! Aby rozpocząć handel, musisz jedynie utworzyć swoje konto w  serwisie, zasilić je środkami i wybrać YFI stock bądź inną cyfrową walutę. Nie obawiaj się żadnych trudności – platforma jest prosta i intuicyjna w obsłudze, a korzystanie z niej nie wymaga zaawansowanych umiejętności technicznych.

Wykres Yearn.finance

Czym jest YFI?

YFI pl to oparty na Ethereum ekosystem protokołów, którego celem jest przede wszystkim uproszczenie interakcji użytkownika z popularnymi protokołami DeFi. Pozwala to zmaksymalizowaćć roczną stopę zwrotuu zdeponowanych w DeFi kryptooowalut. Cały ekosystem rozwijany jest przez społeczność, która zarządza nim za pośrednictwem tokenów YFI. Waluta stworzona została przez programistę Ande Cronje, który na jakiś czas zrezygnował z projektu, a następnie powrócił do niego i przemianował go na yearn.finance. 

Dlaczego YFI?

YFi to platforma łącząca w sobie różnego rodzaju instrumenty, m.in. Ytrade.finance, Yliquidate.finance, Yswap.exchange, czy Iborroow.finance YFI (skarbiec kredytowy dla inteligentnych kontraktów). Posiadacze  tokenów YFI (JHY) mają prawo do głosowania na wszelkie decyzje dotyczące zarządzania siecią, np. w sprawie  wstrzymania bądź emisji nowych tokenów. Po wpłaceniu tokenóow na swoje konto, są one konwertowane na yToken.

Kupuj i sprzedawaj Curve w najlepszej cenie

W Bitladon możesz liczyć na szybką, sprawną  realizację transakcji, wysoki poziom bezpieczeństwa i najlepsze ceny. Jeśli chcesz kupić walutę w konkretnej, pożądanej cenie, masz taką możliwość – wystarczy, że skonfigurujesz automatyczną transakcję. W dowolnej chwili możesz zasilić swoje konto środkami lub wypłacić je na wskazany przez siebie rachunek – wystarczy, że złożysz taką dyspozycję, a my zajmiemy się resztą. Nie czekaj – już dziś kupuj waluty w najlepszej cenie w Bitladon!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.