Menu Moje konto

XRP

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,17024
0.88%24H

Kup lub sprzedaj Ripple (XRP) w aktualnych cenach

Czy chcesz kupić lub sprzedać XRP w atrakcyjnej, rynkowej cenie? A może dopiero zaczynasz handlować kryptowalutami i szukasz wiarygodnej platformy transakcyjnej? Niezależnie od tego, jak brzmi odpowiedź, Bitladon będzie idealnym wyborem! Walutę XRP kupisz i sprzedaż w najlepszych, rynkowych cenach. Stawiamy na bezpieczeństwo i jasne zasady, robimy wszystko, co w naszej mocy, aby handel kryptowalutami był jak najprostszy. Czytaj dalej i dowiedz się, w jaki sposób – dzięki platformie Bitladon – możesz zacząć handlować walutami online.

Wykres XRP

Kupuj lub sprzedawać XRP z zyskiem

Sprawdzasz kurs XRP, czekasz, kupujesz lub sprzedajesz kryptowaluty, takie jak XRP? Decyzja należy do ciebie! Tylko od ciebie zależy, kiedy zaczniesz realizować transakcje z Bitladonem. Zrobiliśmy wszystko, by było to tak proste, jak tylko to możliwe. Nie musisz więc posiadać doświadczenia ani wiedzy na temat kryptowalut, nie musisz wiedzieć, ile aktualnie kosztuje XRP – kurs w każdej chwili sprawdzisz na naszej stronie! W prosty sposób zarejestrujesz konto, wpłacisz na nie środki i zaczniesz handel. Bardzo poważnie podchodzimy do bezpieczeństwa i transparentności. Właśnie dlatego przechowujemy Twoje monety w odpowiednio zabezpieczonych portfelach. Jeśli jednak wolisz przechowywać je we własnym portfelu, również jest to możliwe. Sprawdź, jakie waluty są dostępne i wybierz tę, w którą chcesz zainwestować. Skorzystaj z prostego w obsłudze widgetu, aby obliczyć cenę wybranej kryptowaluty i dokonać najlepszego wyboru. Kup XRP bądź inną walutę w oparciu o aktualny kurs. Inwestowanie nigdy nie było łatwiejsze. Gdy spróbujesz, będziesz pytać samego siebie, dlaczego nie zacząłeś wcześniej!

Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dlatego możesz skontaktować się z nami w przypadku wszelkich pytań lub wątpliwości. Zachęcamy cię również do sprawdzenia naszego FAQ i oraz instrukcji. Jeśli masz dodatkowe pytania, możesz skontaktować się z nami, dzwoniąc pod numer +31 (0) 85 007 4844 lub wysyłając wiadomość e-mail. Możesz również skorzystać z naszego czatu! W godzinach naszej pracy (od 8:00 do 18:00) na zapytania zazwyczaj odpowiadamy w ciągu dwóch godzin. Jesteśmy tu po to, by pomóc Ci odnaleźć się w świecie handlu kryptowalutami online.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.