Menu Moje konto

XRP

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,47715946
-6.91%24H

Kup lub sprzedaj Ripple (XRP) w aktualnych cenach

Czy chcesz kupić lub sprzedać XRP w atrakcyjnej, rynkowej cenie? A może dopiero zaczynasz handlować kryptowalutami i szukasz wiarygodnej platformy transakcyjnej? Niezależnie od tego, jak brzmi odpowiedź, Bitladon będzie idealnym wyborem! Walutę XRP kupisz i sprzedaż w najlepszych, rynkowych cenach. Stawiamy na bezpieczeństwo i jasne zasady, robimy wszystko, co w naszej mocy, aby handel kryptowalutami był jak najprostszy. Czytaj dalej i dowiedz się, w jaki sposób – dzięki platformie Bitladon – możesz zacząć handlować walutami online.

Wykres XRP

Kupuj lub sprzedawać XRP z zyskiem

Sprawdzasz kurs XRP, czekasz, kupujesz lub sprzedajesz kryptowaluty, takie jak XRP? Decyzja należy do ciebie! Tylko od ciebie zależy, kiedy zaczniesz realizować transakcje z Bitladonem. Zrobiliśmy wszystko, by było to tak proste, jak tylko to możliwe. Nie musisz więc posiadać doświadczenia ani wiedzy na temat kryptowalut, nie musisz wiedzieć, ile aktualnie kosztuje XRP – kurs w każdej chwili sprawdzisz na naszej stronie! W prosty sposób zarejestrujesz konto, wpłacisz na nie środki i zaczniesz handel. Bardzo poważnie podchodzimy do bezpieczeństwa i transparentności. Właśnie dlatego przechowujemy Twoje monety w odpowiednio zabezpieczonych portfelach. Jeśli jednak wolisz przechowywać je we własnym portfelu, również jest to możliwe. Sprawdź, jakie waluty są dostępne i wybierz tę, w którą chcesz zainwestować. Skorzystaj z prostego w obsłudze widgetu, aby obliczyć cenę wybranej kryptowaluty i dokonać najlepszego wyboru. Kup XRP bądź inną walutę w oparciu o aktualny kurs. Inwestowanie nigdy nie było łatwiejsze. Gdy spróbujesz, będziesz pytać samego siebie, dlaczego nie zacząłeś wcześniej!

Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dlatego możesz skontaktować się z nami w przypadku wszelkich pytań lub wątpliwości. Zachęcamy cię również do sprawdzenia naszego FAQ i oraz instrukcji. Jeśli masz dodatkowe pytania, możesz skontaktować się z nami, dzwoniąc pod numer +31 (0) 85 007 4844 lub wysyłając wiadomość e-mail. Możesz również skorzystać z naszego czatu! W godzinach naszej pracy (od 8:00 do 18:00) na zapytania zazwyczaj odpowiadamy w ciągu dwóch godzin. Jesteśmy tu po to, by pomóc Ci odnaleźć się w świecie handlu kryptowalutami online.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.