Menu Moje konto

Wirex Token

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,01086
-0.73%24H

Rozpocznij handel walutami i zacznij zarabiać w Bitladon

Już od dawna handlujesz walutami? A może dopiero zamierzasz rozpocząć handel WXT, XRP bądź inną walutą? Niezależnie od tego, jak brzmi odpowiedź, stworzyliśmy platformę odpowiednią dla Ciebie. Z Bitladon mogą bowiem korzystać nie tylko zaawansowani, ale także początkujący traderzy, którzy nie posiadają zaawansowanej, technicznej wiedzy. Jesteś jednym z nich? Utwórz swoje konto w Bitladon i zacznij już dziś! 

Wykres Wirex Token

Waluta Wirex – co musisz o niej wiedzieć?

Wirex to aplikacja, które idealnie sprawdza się w roli wirtualnego portfela. Pozwala zachować kontrolą zarówno nad tradycyjnymi aktywami finansowymi, jak i kryptowalutami. Początkowo firma rozwijała swą działalność jako e-Coin, a od 2016 roku nazywa się Wirex. Pod tą nazwą dostępna jest w ponad 130 krajach i oferuje rozwiązania bankowości osobistej. Wirex stanowi idealne połączenie tradycyjnej bankowości i kryptowalut, z powodzeniem integruje technologie globalnych płatności oraz przelewów peer-to-peer, umożliwiając obsługę za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Teraz Wirex Token czeka na Ciebie w Bitladon!

Utwórz konto w Bitladon, by szybko i łatwo handlować walutami

By rozpocząć handel walutami w Bitladon, musisz utworzyć swoje konto. Już po chwili będziesz mógł łatwo i szybko zainwestować w Litecoin, Wirex Token. Kryptowaluta przechowywana może być w Twoim osobistym portfelu lub na naszych bezpiecznych serwerach offline. Sam decydujesz o miejscu jej przechowywania! Gdy utworzysz konto, poddamy je szybkiej weryfikacji, dzięki której nie będzie obowiązywał Cię tygodniowy limit transakcji (do łącznej wartości 100 euro). Proces weryfikacji przebiegnie bardzo szybko, jeśli dokonasz go za pomocą nowoczesnych metod płatności, np. iDeal lub Bancontact. 

Sprawdź aktualny kurrs WXT i zdecyduj o inwestycji

Nie wiesz, czy to dobry moment na zakup waluty? Sprawdź aktualny kurs WXT na naszej stronie! Oprócz kursu znajdziesz tam również wykres, z którego dowiesz się, jak kształtowały się ceny waluty na przestrzeni ostatnich miesięcy. Na ich podstawie będziesz w stanie z łatwością ocenić, czy w danym momencie opłaca się inwestycja w Wirex Token. Portfel swoich walut w każdej chwili możesz kontrolować, by na bieżąco decydować o transakcji kupna lub sprzedaży. Jeżeli napotkasz jakieś trudności, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zachęcamy Cię również do lektury naszych instrukcji oraz odwiedzania sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami. 

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.