Menu Moje konto

Wings

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,02018
-12.97%24H

Kup lub sprzedaj Wings łatwo i szybko

W Bitladon możesz szybko i łatwo kupować, wymieniać lub sprzedawać kryptowalutę Wings. Nasza platforma została zaprojektowana w taki sposób, aby mógł z niej korzystać każdy, zarówno początkujący, jak i zaawansowany użytkownik. Aby kupić walutę, musisz założyć konto. Już po chwili będziesz mógł poddać je weryfikacji, dzięki której nie będzie obowiązywał Cię limit transakcji. Jednocześnie, proces weryfikacji zwiększa bezpieczeństwo naszych klientów.

Wykres Wings

Jaką walutą jest Wings?

Wings (WINGS) to token kryptowaluty, który działa na platformie Ethereum (token ERC20). Wings to platforma inwestycyjna blockchain i społeczność do uruchamiania i finansowania nowych projektów i propozycji budowy DAO w Ethereum i Bitcoin Rootstock. DAO jest niezależną i samoregulującą formą organizacji, która działa na podstawie inteligentnych umów i została zmieniona w blockchain.

Aby zobaczyć przegląd projektów aktualnie uruchomionych na platformie WINGS, kliknij tutaj.

Łatwy handel z Bitladon

W Bitladon dążymy do tego, aby handel kryptowalutą był jak najbardziej dostępny. Dlatego zadbaliśmy o to, aby nasza platforma była tak prosta, jak tylko to możliwe, bez zbędnych, skomplikowanych funkcji i dodatków. Po prostu działaj! Z myślą o osobach początkujących stworzyliśmy prawdziwą bazę wiedzy – nasz blog, na których znajdziesz mnóstwo cennych informacji na temat kupna i sprzedaży Wings, BTC oraz innych kryptowalut. Jeśli szukasz szczegółowych informacji na temat naszej platformy, zajrzyj do sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami. Zachęcamy Cię również do przeczytania instrukcji, które wyjaśnią, w jaki sposób kupić Wings. Kryptowaluta dostępna jest w Bitladon 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W każdej chwili możesz również sprawdzić aktualny kurs Wings. 

Gotowy, aby zacząć?

Czy jesteś gotów, aby kupić lub sprzedać Wings? Czy sprawdziłeś ceny? Jeśli tak, utwórz swoje konto, zasil je środkami i… kup wybraną walutę! Jeśli będziesz mieć pytania lub wątpliwości, nie wahaj się skontaktować z naszym działem pomocy technicznej. Możesz zrobić przez e-mail [email protected], czat lub telefon +31 (0)85 007 4844.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

  • Czym jest Bitladon?
  • Dlaczego powinienem wybrać Bitladon?
  • Czy istnieje limit sprzedaży i zakupu monet?
  • Jaka jest różnica między „wysyłaniem” a „wpłatą”
  • Czy macie wystarczająco dużo monet w magazynie?
Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 1,00 Pod € 1.000,-.
Bancontact
Koszty: € 1,00 + 1.1%
SEPA
Koszty: € 1,00 Pod € 1.000,-.
Giropay
Koszty: € 1,00 + 2%
Sofort
Koszty: € 1,00 + 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.