Menu Moje konto

WAX

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,03872
4.14%24H

Kupuj WAX bezpiecznie i szybko

Jesteś zainteresowany zakupem WAX? Kryptowaluta teraz dostępna jest w Bitladon, a Ty w prosty sposób możesz stać się jej posiadaczem. Naszym użytkownikom udostępniamy łatwą w obsłudze platformę zaprojektowaną w taki sposób, aby, korzystać z niej mogły również osoby początkujące. Portfel, w którym umieszczone zostaną zakupione przez Ciebie waluty, będzie bezpośrednio zintegrowany z Twoim kontem. Domyślnie obowiązuje Cię limit transakcji do łącznej kwoty 100 euro tygodniowo. Aby go zwiększyć, poddaj swoje konto weryfikacji – wówczas podniesiemy go aż do kwoty 100 000 euro.

Wykres WAX

Specjalnie zbudowany blockchain

WAX to specjalnie zaprojektowany token blockchain i protokół, który ma na celu przyspieszenie, łatwiejsze i bezpieczniejsze transakcje online dla wszystkich stron. Blockchain WAX wykorzystuje tak zwany delegowany dowód stawki (DPoS) jako mechanizm konsensusu i ma być w pełni kompatybilny z EOS. Zmodyfikowane funkcje i mechanizmy stymulacji opracowane przez WAX mają na celu optymalizację użyteczności blockchain w e-handlu.

Jak kupić WAX (WAXP)?

Chcesz kupić WAX? Kryptowaluta czeka na naszej stronie, ale najpierw utwórz swoje konto użytkownika. Gdy to zrobisz, niemal natychmiast będziesz mógł zasilić swoje konto środkami za pomocą jednej z dostępnych metod płatności, np. SOFORT. Po zdeponowaniu na koncie środków, wymienisz je na WAXP lub inną, wybraną kryptowalutę. A może wolisz pozostawić walutę na swoim koncie lub wymienić ją na inną? Decyzja należy do Ciebie! Jedyne, co zalecamy, to uważnie monitorować cenę WAX coin. Kurs waluty zawsze znajdziesz na naszej stronie. Nie czekaj więc – sprawdź go już dziś i zainwestuj w WAXP bądź inną kryptowalutę!

Czy masz jakieś pytania?

Z przyjemnością na nie odpowiemy i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości! Nim skontaktujesz się z naszymi ekspertami, zajrzyj do sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami. Znajdziesz tam wiele odpowiedzi na pytania, które w przeszłości zadali nam użytkownicy platformy Bitladon. Jeżeli nie odnajdziesz tam poszukiwanych informacji, skontaktuj się z nami pod numerem +31 (0)85 007 4844 lub [email protected] Nasz dział pomocy technicznej jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 do 17:00. Czas reakcji może się nieco różnić poza godzinami pracy biura. Jeśli potrzebujesz niezwłocznej pomocy poza godzinami pracy naszego biura, wyślij nam wiadomość e-mail.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.