Menu Moje konto

Waves

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 1,50329069
-9.01%24H

Kup Waves w najlepszej cenie

Kryptowaluta Waves to otwarta platforma blockchain o rozszerzonych funkcjonalnościach. Umożliwia coś więcej niż tylko realizację transakcji –  to platofrma, na której wszystko, co wartościowe (na przykład, kryptowaluta Waves) może być emitowane, przesyłane i wymieniane w sposób zdecentralizowany. Jesteś gotów, by kupić lub sprzedać Waves? Kryptowaluta czeka na Ciebie na naszej stronie!

Wykres Waves

Cel Waves

Misją Waves Platform jest stworzenie nowego rodzaju ekosystemu. Celem tego ekosystemu jest przyspieszenie przejścia od systemów scentralizowanych do zdecentralizowanych. Ponadto Waves chce podkreślić kontrolę nad użytkownikiem. Użytkownicy powinni mieć możliwość decydowania o swoich zasobach, danych osobowych i prywatności. Od czasu swojej premiery w 2016 r. Firma Waves wydała kilka różnych rozwiązań opartych na blockchainie. Technologia ta zaprojektowana została w celu zaspokojenia potrzeb programistów oraz innych użytkowników. Ogromny nacisk kładzie na bezpieczeństwo, możliwość kontroli i sprawną realizację transakcji.

Kupuj waves bezpiecznie i szybko

Zakup waluty Waves, Litecoin w Bitladon nikomu nie sprawi trudności. Oferujemy łatwą w obsłudze platformę zaprojektowaną dla początkujących. Możesz kupić lub sprzedać swoje środki za pomocą kilku kliknięć. Każdy użytkownik ma do dyspozycji również własny portfel, w którym może przechowywać swoje środki. Tygodniowy limit transakcji wynosi 100 euro tygodniowo. Jeśli chcesz, aby był wyższy, musisz przejść weryfikację KYC i potwierdzić swoją tożsamość. Po pomyślnym zakończeniu procesu weryfikacji, będziesz mógł realizować transakcje do 100 000 euro tygodniowo. Nim dokonasz pierwszej transakcji, koniecznie sprawdź, jaki jest aktualny kurs waves. By ułatwić Ci korzystanie z Bitladon, przygotowaliśmy FAQ, w którym znajdziesz instrukcje obsługi. A jeśli nadal będziesz mieć pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z naszym działem pomocy. Nawiążesz go przez e-mail, czat lub telefon. Staramy się odpowiadać w ciągu 10 minut w godzinach pracy biura. Jeśli wyślesz wiadomość e-mail poza godzinami naszej pracy, czas odpowiedzi będzie nieco dłuższy. Gotowy na zakup waluty? Zasil portfel waves już dziś i wejdź do świata handlu kryptowalutami!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.