Menu Moje konto

Waves

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 5,56242
-0.93%24H

Kup Waves w najlepszej cenie

Kryptowaluta Waves to otwarta platforma blockchain o rozszerzonych funkcjonalnościach. Umożliwia coś więcej niż tylko realizację transakcji –  to platofrma, na której wszystko, co wartościowe (na przykład, kryptowaluta Waves) może być emitowane, przesyłane i wymieniane w sposób zdecentralizowany. Jesteś gotów, by kupić lub sprzedać Waves? Kryptowaluta czeka na Ciebie na naszej stronie!

Wykres Waves

Cel Waves

Misją Waves Platform jest stworzenie nowego rodzaju ekosystemu. Celem tego ekosystemu jest przyspieszenie przejścia od systemów scentralizowanych do zdecentralizowanych. Ponadto Waves chce podkreślić kontrolę nad użytkownikiem. Użytkownicy powinni mieć możliwość decydowania o swoich zasobach, danych osobowych i prywatności. Od czasu swojej premiery w 2016 r. Firma Waves wydała kilka różnych rozwiązań opartych na blockchainie. Technologia ta zaprojektowana została w celu zaspokojenia potrzeb programistów oraz innych użytkowników. Ogromny nacisk kładzie na bezpieczeństwo, możliwość kontroli i sprawną realizację transakcji.

Kupuj waves bezpiecznie i szybko

Zakup waluty Waves, Litecoin w Bitladon nikomu nie sprawi trudności. Oferujemy łatwą w obsłudze platformę zaprojektowaną dla początkujących. Możesz kupić lub sprzedać swoje środki za pomocą kilku kliknięć. Każdy użytkownik ma do dyspozycji również własny portfel, w którym może przechowywać swoje środki. Tygodniowy limit transakcji wynosi 100 euro tygodniowo. Jeśli chcesz, aby był wyższy, musisz przejść weryfikację KYC i potwierdzić swoją tożsamość. Po pomyślnym zakończeniu procesu weryfikacji, będziesz mógł realizować transakcje do 100 000 euro tygodniowo. Nim dokonasz pierwszej transakcji, koniecznie sprawdź, jaki jest aktualny kurs waves. By ułatwić Ci korzystanie z Bitladon, przygotowaliśmy FAQ, w którym znajdziesz instrukcje obsługi. A jeśli nadal będziesz mieć pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z naszym działem pomocy. Nawiążesz go przez e-mail, czat lub telefon. Staramy się odpowiadać w ciągu 10 minut w godzinach pracy biura. Jeśli wyślesz wiadomość e-mail poza godzinami naszej pracy, czas odpowiedzi będzie nieco dłuższy. Gotowy na zakup waluty? Zasil portfel waves już dziś i wejdź do świata handlu kryptowalutami!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Deposit euro

Enter the desired amount:

Transaction fee will be deducted of the given amount.

iDeal
Costs: € 0,00
Bancontact
Costs: 1.1%
SEPA
Costs: € 0,00
Giropay
Costs: 2%
Sofort
Costs: 2%
Manual transfer: This week you can still deposit a maximum of . Minimal deposit is € 10,-.

Our bank account number (IBAN):
NL08 BUNQ 2291 5794 28

In the name of:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Description (client number):


We process desposited euro directly. Keep in mind that a manual transfer may take one business day.