Menu Moje konto

Wanchain

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,25753429
-0.83%24H

Za jaką cenę kupisz lub sprzedasz Wanchain?

Szukasz platformy, na której w prosty sposób będziesz mógł kupować i sprzedawać WAN? Nie masz dużego doświadczenia w handlu kryptowalutami, ale chciałbyś spróbować w nim swych sił? Bitladon to miejsce dla ciebie! Udostępniamy platformę, która jest łatwa i przejrzysta, nawet dla osób początkujących, nie mających wiedzy technicznej oraz doświadczenia. Pobieramy niskie opłaty transakcyjne i zawsze mamy wystarczająco dużo waluty w magazynie, aby umożliwić Ci swobodny, nieograniczony handel. Czytaj dalej i dowiedz się, jak zacząć.

Wykres Wanchain

Nim zdecydujesz o kupnie bądź sprzedaży sprawdź aktualną cenę Wanchain oraz innych walut

Handel na Bitladon jest bardzo łatwy. Aby rozpocząć, musisz zarejestrować swoje konto. Po wykonaniu tej czynności, zasil je środkami i wybierz kryptowalutę, na przykład Wanchain, w którą chcesz zainwestować. Wybrałeś? Nie pozostaje nic innego, jak dokonać transakcji! Ogromną wagę przykładamy do bezpieczeństwa, a Twoją kryptowalutę przechowujemy w wiarygodnych portfelach sprzętowych / offline. Możesz również przechowywać środki we własnym portfelu – decyzja należy do Ciebie! Przeanalizuj na przegląd walut i dokonaj wyboru. Na naszej stronie w prosty sposób możesz sprawdzić cenę wybranej kryptowaluty oraz historyczne dane dot. wzrostu oraz spadku jej wartości. Zawsze dysponujemy wystarczającą ilością zapasów każdej waluty, więc możesz kupić tyle, ile chcesz. Jeśli będziesz chciał przekroczyć tygodniowy limit 100 €, po prostu zweryfikuj swoje konto! W ten sposób będziesz mógł kupować Wanchain Coin oraz inne waluty bez żadnych ograniczeń, zawsze w najlepszej cenie. Pamiętaj, aby zawsze sprawdzić, jaki jest aktualny kurs WAN.

Postaw na bezpieczeństwo

W czasie weryfikacji swoje konta, będziesz musiał podać swoje dane. Nie musisz obawiać się o ich bezpieczeństwo – przetwarzamy je zgodnie z wytycznymi RODO. Twoje środki również są u nas całkowicie bezpieczne. Jeśli chcesz kupić wybraną walutę, nie musisz martwić się o dodatkowe koszty – są już zawarte w cenie podanej na stronie, więc kupujesz dokładnie to, co widzisz!

Skontaktuj się z nami

Gotów, aby kupić WAN? Kryptowaluta, wraz z wieloma innymi, dostępna jest na naszej stronie! A może masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rejestracji konta? Sprawdź nasze FAQ i przeczytaj instrukcje. Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania? Zadaj je nam! Skontaktuj się z nami, dzwoniąc pod numer +31 (0) 85 007 4844 lub wysyłając wiadomość e-mail. Możesz liczyć na nasze wsparcie!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.