Menu Moje konto

Waltonchain

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,19085689
3.44%24H

Zacznij handel walutami z Bitladon

Bitladon to zarejestrowana w Holandii firma, której celem jest sprawienie, aby handel kryptowalutami Waltonchain, Tether był prosty i dostępny dla każdego. Właśnie dlatego, do Twojej dyspozycji oddajemy platformę, która zaprojektowana została w taki sposób, by każdy, nawet osoba początkująca, mogła bez przeszkód kupować i sprzedawać waluty. Stawiamy na jasne, przejrzyste zasady, przyjazne użytkownikom funkcję i bezpieczeństwo. Liczymy, że sam zechcesz się o tym przekonać! 

Wykres Waltonchain

Waluta Waltonchain – co warto na jej temat wiedzieć?

Jesteś zainteresowany zakupem WTC? Waltonchain to projekt z siedzibą w Chinach, który łączy w sobie rozwiązania Internetu Rzeczy z technologią blockchainu. Zespół Waltonchain podjął współpracę z chińskim producentem odzieży (marką KALTENDIN), dla którego opracował specjalny, oparty na blockchainie system pozwalający na śledzenie autentyczności odzieży. W ten sposób chcą wnieść technologie Internetu Rzeczy na jeszcze wyższy poziom

Kup Waltonchain w Bitladon

Jesteś gotów, aby kupić WTC? Kryptowaluta teraz dostępna jest na polskiej giełdzie kryptowalut Bitladon! By móc w nią zainwestować, musisz utworzyć swoje konto prywatne bądź biznesowe, a następnie poddać je weryfikacji. Służy ona nie tylko większemu bezpieczeństwu, ale także temu, byś mógł handlować walutami bez ograniczeń. Jeśli zrezygnujesz z weryfikacji, obowiązywać Cię będzie tygodniowy limit transakcji do łącznej kwoty 100 euro. Dane, które podasz w czasie weryfikacji, przetwarzać będziemy z największą starannością, zgodnie z wytycznymi AVG. Swoje konto będziesz mógł połączyć z rachunkiem bankowym za pomocą jednej z dostępnych metod płatności, np. iDeal lub Bancontact. Dzięki temu, gdy zdecydujesz o zasileniu konta środkami, wpłacone pieniądze pojawią się na nim błyskawicznie. Do Ciebie należeć będzie decyzja o sposobie ich przechowywania – możesz umieścić je we własnym portfelu lub w naszych portfelach offline.

Sprawdź aktualną cenę WTC

Nim zdecydujesz o zakupie waluty, sprawdź, ile aktualnie kosztuje WTC. Kurs waluty w każdej chwili możesz zweryfikować na naszej stronie. Oprócz niego udostępniamy również wykresy, które przedstawiają ceny walut na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy. Na ich podstawie będziesz w stanie ocenić, czy to dobry moment na zakup WTC. Cena waluty zawiera już wszelkie koszty transakcji, więc dokładnie wiesz, ile będziesz musiał zapłacić.

Masz problem? Poproś o pomoc!

Staramy się sprawić, by handel kryptowalutami był jak najprostszy. Jeśli mimo to napotkasz jakieś trudności, zajrzyj do naszej sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami lub skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Nasi eksperci z przyjemnością odpowiedzą na Twoje pytania! Wyślij nam wiadomość e-mail, porozmawiaj z nami na czacie lub zadzwoń na naszą infolinię.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.