Menu Moje konto

Vitae

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 2,43035
3.40%24H

Kup Vitae w Bitladon

Zapraszamy do zakupu kryptowaluty Vitae na platformie Bitladon.pl! Oferujemy szybki i bezpieczny handel oraz błyskawiczne transakcje. Po zasileniu swojego konta środkami, np. za pomocą iDeal bądź Bancontat, niemal natychmiast będziesz mógł zacząć inwestować. W każdej chwili możesz zdecydować o kupnie bądź sprzedaży Vitae, Tether i innych walut.

Wykres Vitae

Błyskawiczne transakcje

Waluta Vitae została opracowane z myślą o „ulepszaniu świata” i przywracaniu wolności użytkownikom. Transakcje realizowane są błyskawicznie, co wynika tz tego, że Vitae używa tak zwanego Super Węzła. Ponadto, każdy może uruchomić Vitae przez Master Node lub przez sieć Proof of Stake.

Z łatwością kup Vitae w konkurencyjnej cenie

Jeśli chcesz kupić Vita, trafiłeś pod właściwy adres. Z nami możesz łatwo, szybko i bezpiecznie kupować oraz sprzedawać Vitae online. Jedyne, co musisz zrobić, to założyć swoje konto Bitladon i wpłacić na nie pieniądze. Już po chwili będziesz mógł zakupić pożądane cyfrowe waluty! Nim podejmiesz decyzję o inwestycji, sprawdź cenę waluty w Bitladon i przeanalizuj widoczne na stronie wykresy. Weryfikacja ta pozwoli Ci wybrać odpowiedni moment na zakup lub sprzedaż waluty. Kurs Vitae jest ustalany na podstawie średniej z kilku międzynarodowych giełd papierów wartościowych i obrotu na naszej platformie. O czym jeszcze powinieneś wiedzieć, kupując Vitae? Kryptowaluta charakteryzuje się dużym spreadem, co oznacza, że może być droższa, gdy zdecydujesz się na duże zamówienie. 

Utwórz konto główne Bitcoin

Czy jesteś gotowy, aby wejść do świata handlu kryptowalutami i kupić Vitae? Utwórz konto w Bitladon i… zacznij! Na naszej platformie możesz wymienić waluty w kilku prostych krokach. Czy masz jakieś pytania? A może potrzebujesz otrzymać więcej informacji na temat wymiany walut bądź ceny Vitae? Przeczytaj nasze instrukcje i zajrzyj do sekcji FAQ. Możesz również skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem +31 (0)85 007 4844 bądź do nas  wysłać e-mail na adres [email protected]. Zapraszamy również do rozmowy z naszymi pracownikami na czacie. 

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.