Menu Moje konto

Viberate

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,01576
-2.18%24H

Kup monety Viberate (VIB) łatwo i szybko

W Bitladon uważamy, że ważne jest, aby kryptowaluta była jak najbardziej dostępna, a handel – jak najprostszy. Chcemy, aby kupno Viberate, Tether oraz innych walut było możliwe dla wszystkich. Nasza platforma jest skonfigurowana w taki sposób, by korzystać mogły z niej zarówno osoby początkujące, jak i zaawansowanni traderów. Naszym użytkownikom udostępniliśmy nowoczesne metody płatności, np. iDeal, dzięki czemu możesz kupić swoją  walutę Viberate (VIB) płacąc euro, za pomocą kilku kliknięć! Jeśli na jakimkolwiek etapie handlu walutami napotkasz trudności, uporasz się z nim dzięki wsparciu naszego działu pomocy technicznej.

Wykres Viberate

Viberate – waluta, która koncentruje się na przemyśle muzycznym

Viberate to kryptowaluta, która koncentruje się na przemyśle muzycznym. Obecnie działa jako IMDB dla muzyki na żywo, gdzie profile muzyków mogą być klasyfikowane na podstawie ich popularności online. Ranking ten jest tworzony przez społeczność użytkowników Viberate. Jego celem jest całkowita odmiana przemysłu muzycznego, jaki znamy i stanie się największym światowym rynkiem talentów. Baza danych Viberate, społeczność, całościowe podejście i cechy rynku to cztery elementy, które sprawiają, że waluta ta jest tak wyjątkowa i rewolucyjna.

Kupuj waluty w najlepszej cenie w Bitladon

Nim podejmiesz decyzję o inwestycji, koniecznie sprawdź, ile kosztuje Vibrate. Kryptowaluta w Bitladon ma dokładnie taką cenę, jaką widzisz na stronie! Cena zawiera już wszelkie opłaty, więc nie musisz obawiać się przykrych niespodzianek. Możesz skorzystać z naszej funkcji “dowolna za dowolną” i wymieniać jedną walutę na inną. W ten sposób zaoszczędzisz połowę kosztów transakcji. 

Masz pytania? Zadaj je nam!

Chcesz wiedzieć więcej o cenie zakupu lub sprzedaży kryptowaluty VIB, Ethereum lub innej waluty? Sprawdź kurs Vibrate na naszej stronie! A może masz pytania dotyczące naszych usług lub platformy lub problemy z rejestracją bądź weryfikacją konta? Zajrzyj do sekcji FAQ i przeczytaj instrukcje. Nie znalazłeś w nich odpowiedzi? Skontaktuj się z nami dzwoniąc na naszą infolinię pod numer +31 (0) 85 007 4844 lub wysyłając e-mail. Z przyjemnością pomożemy Ci rozwiązać każdy problem! Uważamy, że handel kryptowalutami może być prosty i jeśli tylko nam na to pozwolisz, dołożymy wszelkich starań, by Cię o tym przekonać!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Deposit euro

Enter the desired amount:

Transaction fee will be deducted of the given amount.

iDeal
Costs: € 0,00
Bancontact
Costs: 1.1%
SEPA
Costs: € 0,00
Giropay
Costs: 2%
Sofort
Costs: 2%
Manual transfer: This week you can still deposit a maximum of . Minimal deposit is € 10,-.

Our bank account number (IBAN):
NL08 BUNQ 2291 5794 28

In the name of:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Description (client number):


We process desposited euro directly. Keep in mind that a manual transfer may take one business day.