Menu Moje konto

Viberate

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,01207
-3.37%24H

Kup monety Viberate (VIB) łatwo i szybko

W Bitladon uważamy, że ważne jest, aby kryptowaluta była jak najbardziej dostępna, a handel – jak najprostszy. Chcemy, aby kupno Viberate, Tether oraz innych walut było możliwe dla wszystkich. Nasza platforma jest skonfigurowana w taki sposób, by korzystać mogły z niej zarówno osoby początkujące, jak i zaawansowanni traderów. Naszym użytkownikom udostępniliśmy nowoczesne metody płatności, np. iDeal, dzięki czemu możesz kupić swoją  walutę Viberate (VIB) płacąc euro, za pomocą kilku kliknięć! Jeśli na jakimkolwiek etapie handlu walutami napotkasz trudności, uporasz się z nim dzięki wsparciu naszego działu pomocy technicznej.

Wykres Viberate

Viberate – waluta, która koncentruje się na przemyśle muzycznym

Viberate to kryptowaluta, która koncentruje się na przemyśle muzycznym. Obecnie działa jako IMDB dla muzyki na żywo, gdzie profile muzyków mogą być klasyfikowane na podstawie ich popularności online. Ranking ten jest tworzony przez społeczność użytkowników Viberate. Jego celem jest całkowita odmiana przemysłu muzycznego, jaki znamy i stanie się największym światowym rynkiem talentów. Baza danych Viberate, społeczność, całościowe podejście i cechy rynku to cztery elementy, które sprawiają, że waluta ta jest tak wyjątkowa i rewolucyjna.

Kupuj waluty w najlepszej cenie w Bitladon

Nim podejmiesz decyzję o inwestycji, koniecznie sprawdź, ile kosztuje Vibrate. Kryptowaluta w Bitladon ma dokładnie taką cenę, jaką widzisz na stronie! Cena zawiera już wszelkie opłaty, więc nie musisz obawiać się przykrych niespodzianek. Możesz skorzystać z naszej funkcji “dowolna za dowolną” i wymieniać jedną walutę na inną. W ten sposób zaoszczędzisz połowę kosztów transakcji. 

Masz pytania? Zadaj je nam!

Chcesz wiedzieć więcej o cenie zakupu lub sprzedaży kryptowaluty VIB, Ethereum lub innej waluty? Sprawdź kurs Vibrate na naszej stronie! A może masz pytania dotyczące naszych usług lub platformy lub problemy z rejestracją bądź weryfikacją konta? Zajrzyj do sekcji FAQ i przeczytaj instrukcje. Nie znalazłeś w nich odpowiedzi? Skontaktuj się z nami dzwoniąc na naszą infolinię pod numer +31 (0) 85 007 4844 lub wysyłając e-mail. Z przyjemnością pomożemy Ci rozwiązać każdy problem! Uważamy, że handel kryptowalutami może być prosty i jeśli tylko nam na to pozwolisz, dołożymy wszelkich starań, by Cię o tym przekonać!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.