Menu Moje konto

Viacoin

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,10942
11.08%24H

Kupuj ViaCoin łatwo i w najlepszej cenie

Zakup waluty VIA może być prosty, jeśli tylko zdecydujesz się skorzystać z giełdy Bitladon. Nasza platforma skonstruowana została w taki sposób, aby mogła być używana zarówno przez zaawansowanego tradera, jak i osobę początkującą. Naszym użytkownikom udostępniamy szereg funkcjonalności, m.in. opcję “dowolna za dowolną”, a więc możliwość wymiany jednej waluty, na inną. Zachęcamy również do skorzystania z opcji konfiguracji automatycznej transakcji, która zrealizowana zostanie w momencie, gdy waluta osiągnie pożądaną cenę. Gotów, aby kupić ViaCoin? Serdecznie zapraszamy!

Wykres Viacoin

Jaką walutą jest ViaCoin?

Prace nad ViaCoin trwają od 2014 roku. Od tego czasu waluta znacząco ewoluowała. ViaCoin pochodzi z protokołu Bitcoin, ale sieć monety jest 25 razy szybsza niż sieć Bitcoin. Viacoin ma aktualizację segwit, dzięki której ViaCoin (VIA) może przeprowadzać zamiany atomów. Wydawana jest maksymalna kwota 23 milionów jednostek.

Bądź na bieżąco z kursem ViaCoin

Chcesz być na bieżąco i wiedzieć, jaki jest aktualny kurs ViaCoin? Aby zapoznać się aktualną ceną waluty, zajrzyj na stronę giełdy Bitladon. Z nami zawsze będziesz wiedzieć, ile kosztuje ViaCoin. Kurs to jednak nie wszystko – udostępniamy również wykresy, z których dowiesz się, jak kształtowały się ceny waluty w przeszłości: na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy oraz w ciągu minionych 24 godzin. Dzięki nim będziesz mógł podjąć świadomą decyzję o inwestycji w ViaCoin. Ceny, które widzisz na naszej stronie zawierają już wszystkie koszty transakcji, więc dokładnie wiesz, co kupujesz i ile to kosztuje. Choć koszty te są niskie, możesz je obniżyć zostając naszym stałym klientem.

Masz problem? Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, więc zachęcamy Cię do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań. Odpowiedzi na nie warto poszukać w naszej sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami. Być może znajdziesz je również w instrukcjach. Jeśli tak się nie tanie, skontaktuj się z nami dzwoniąc pod numer +31 (0) 85 007 4844 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres [email protected] Możesz także skorzystać z naszego czatu! W godzinach pracy biura (od 8:00 do 18:00) zwykle odpowiadamy w ciągu pół godziny!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.