Menu Moje konto

VeThor Token

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,00131449
1.58%24H

Kupuj, sprzedawaj i wymieniaj Vethor token w Bitladon

Właśnie stawiasz pierwsze kroki w świecie handlu kryptowalutami? A może masz je już dawno za sobą? Niezależnie od tego, jak brzmi odpowiedź, jesteś w dobrym miejscu – Bitladon to platforma odpowiednia dla Ciebie! Za jej pośrednictwem w prosty sposób kupisz VeThor Token oraz inne cyfrowe waluty – czeka ich na Ciebie ponad 200! Nie musisz posiadać wiedzy na temat rynku kryptowalut czy zaawansowanej wiedzy technicznej, aby rozpocząć handel – wszystkiego nauczysz się z Bitladon! Nasza platforma jest prosta i intuicyjna w obsłudze, a dodatkowe funkcjonalności sprawiają, że handel walutami staje się przyjemnością.

Wykres VeThor Token

Czym jest Vethor token?

VeThor Token binance to token działający na platformie Vechain. Platforma już od 2018 rokuu funkcjonuje na własnym blockchainie, ale do pokrywania opłat transakcyjnych i dokonywania smart transakcji każdy użytkownik potrzebuje autonomicznego tokenu użytkowego, którym jest właśnie VeThor Token. Teraz VTHO możesz kupić po korzystnym kursie w Bitladon – sprawdź i przekonaj się sam! Zależy Ci na zakupie tokenów w określonej cenie? Skorzystaj z wyjątkowej funkcjonalności, jaką jest możliwość automatycznej konfiguracji transakcji. Wówczas, nawet gdy nie będziesz monitorować kursu na bieżąco, token zakupiony zostanie w pożądanej przez Ciebie cenie. 

Handel walutami w Bitladon – co powinieneś wiedzieć?

Początkujący traderzy często obawiają się o bezpieczeństwo – zarówno swoich danych, jak i środków. Inwestując w VTHO Binance, XRP lub inne kryptowaluty w Bitladon, możesz spać spokojnie. Stosujemy najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń, dzięki którym środki naszych klientów pozostają w pełni bezpieczne. Nie musisz również obawiać się o bezpieczeństwo danych, które przetwarzamy z największą starannością, zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO. Jeśli czujesz, że Twoja wiedza wciąż jest niewystarczająca, aby rozpocząć handel, skorzystaj z naszej bazy wiedzy i przeczytaj zamieszczone na stronie instrukcje. Dzięki nim Twoje pierwsze kroki w świecie handlu walutami cyfrowymi  będą zdecydowanie prostsze! 

Od czego zacząć handel walutami w Bitladon?

Zdecydowałeś o zakupie VTHO? Kryptowaluty, które dostępne są w Bitladon będziesz mógł kupować, gdy tylko utworzysz swoje konto i poddasz je szybkiej weryfikacji. W dowolnej chwili będziesz mógł wypłacić swoje środki, kupić bądź sprzedać walutę – każdy ruch zależy tylko od Ciebie! W inwestycjach z pewnością pomogą Ci wykresy, z których dowiesz się, jak kształtowały się ceny waluty w przeszłości.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.