Menu Moje konto

Vertcoin

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,68372
4.95%24H

Kup lub sprzedaj Vertcoin w najlepszej cenie

Chcesz kupić lub sprzedać VTC w najlepszej cenie? A może chcesz uniknąć wysokich kosztów transakcji? Niezależnie od tego, na które z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, jesteś w dobrym miejscu – Bitladon to platforma odpowiednia dla Ciebie! Korzystając z niej, zarówno Vertcoin, XRP, jak i wiele innych walut kupisz w najlepszych cenach. Te, które widzisz na naszej stronie zawierają już koszty transakcji. 2-proc. opłatę możesz dodatkowo obniżyć 0,25%. W jaki sposób? Odpowiedź jest prosta – zostając naszym stałym klientem! Wystarczy, że regularnie kupować i sprzedawać będziesz Vertcoin (VTC) oraz inne waluty, by cieszyć się najniższymi cenami. 

Wykres Vertcoin

Rozpocznij handel kryptowalutami i zainwestuj w Vertcoin

Podjąłeś decyzję, aby zainwestować w Vertcoin? Kryptowaluta w każdej chwili może być Twoja! By zacząć, musisz utworzyć swoje konto, zasilić je środkami i kupić walutę. Do momentu weryfikacji konta, będziesz mógł realizować transakcje do łącznej kwoty 100 euro tygodniowo. Jeżeli poddasz konto weryfikacji, limit ten nie będzie Cię ograniczał. W Bitladon stawiamy na bezpieczeństwo i jasne, przejrzyste zasady. Twoje środki przechowywać będziemy w bezpiecznych portfelach sprzętowych offline. Jeśli zechcesz, możesz również umieścić je we własnym portfelu – decyzja należy do Ciebie!

Sprawdź aktualny kurs Vertcoin w Bitladon

Nim sfinalizujesz transakcję kupna waluty, koniecznie sprawdź, ile kosztuje aktualnie i jak w przeszłości kształtowały się ceny Vertcoin. Kurs oraz wykres ukazujący tendencje notowane na przestrzeni ostatnich miesięcy, pomogą Ci podjąć najlepszą, świadomą decyzję. Jeśli nie masz czasu, aby monitorować kursy walut samodzielnie, skonfiguruj transakcję automatyczną. Wówczas waluta zakupiona zostanie w momencie, w którym osiągnie pożądaną wartość.

Potrzebujesz więcej informacji?

Czy masz jakieś pytania lub problemy z rejestracją konta? Sprawdź nasze FAQ i przeczytaj instrukcje. Jeśli nie znajdziesz tam informacji, których szukasz, skontaktuj się z nami – z przyjemnością pomożemy w rozwiązaniu wszelkich problemów lub zapytań. Zadzwoń pod numer +31 (0) 85 007 4844 lub wyślij nam wiadomość e-mail. Istnieje również opcja rozmowy z nami na czacie. Z niecierpliwością oczekujemy Twoich sukcesów w handlu kryptowalutami!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.