Menu Moje konto

Vertcoin

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,16281
-0.54%24H

Kup lub sprzedaj Vertcoin w najlepszej cenie

Chcesz kupić lub sprzedać VTC w najlepszej cenie? A może chcesz uniknąć wysokich kosztów transakcji? Niezależnie od tego, na które z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, jesteś w dobrym miejscu – Bitladon to platforma odpowiednia dla Ciebie! Korzystając z niej, zarówno Vertcoin, XRP, jak i wiele innych walut kupisz w najlepszych cenach. Te, które widzisz na naszej stronie zawierają już koszty transakcji. 2-proc. opłatę możesz dodatkowo obniżyć 0,25%. W jaki sposób? Odpowiedź jest prosta – zostając naszym stałym klientem! Wystarczy, że regularnie kupować i sprzedawać będziesz Vertcoin (VTC) oraz inne waluty, by cieszyć się najniższymi cenami. 

Wykres Vertcoin

Rozpocznij handel kryptowalutami i zainwestuj w Vertcoin

Podjąłeś decyzję, aby zainwestować w Vertcoin? Kryptowaluta w każdej chwili może być Twoja! By zacząć, musisz utworzyć swoje konto, zasilić je środkami i kupić walutę. Do momentu weryfikacji konta, będziesz mógł realizować transakcje do łącznej kwoty 100 euro tygodniowo. Jeżeli poddasz konto weryfikacji, limit ten nie będzie Cię ograniczał. W Bitladon stawiamy na bezpieczeństwo i jasne, przejrzyste zasady. Twoje środki przechowywać będziemy w bezpiecznych portfelach sprzętowych offline. Jeśli zechcesz, możesz również umieścić je we własnym portfelu – decyzja należy do Ciebie!

Sprawdź aktualny kurs Vertcoin w Bitladon

Nim sfinalizujesz transakcję kupna waluty, koniecznie sprawdź, ile kosztuje aktualnie i jak w przeszłości kształtowały się ceny Vertcoin. Kurs oraz wykres ukazujący tendencje notowane na przestrzeni ostatnich miesięcy, pomogą Ci podjąć najlepszą, świadomą decyzję. Jeśli nie masz czasu, aby monitorować kursy walut samodzielnie, skonfiguruj transakcję automatyczną. Wówczas waluta zakupiona zostanie w momencie, w którym osiągnie pożądaną wartość.

Potrzebujesz więcej informacji?

Czy masz jakieś pytania lub problemy z rejestracją konta? Sprawdź nasze FAQ i przeczytaj instrukcje. Jeśli nie znajdziesz tam informacji, których szukasz, skontaktuj się z nami – z przyjemnością pomożemy w rozwiązaniu wszelkich problemów lub zapytań. Zadzwoń pod numer +31 (0) 85 007 4844 lub wyślij nam wiadomość e-mail. Istnieje również opcja rozmowy z nami na czacie. Z niecierpliwością oczekujemy Twoich sukcesów w handlu kryptowalutami!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Deposit euro

Enter the desired amount:

Transaction fee will be deducted of the given amount.

iDeal
Costs: € 0,00
Bancontact
Costs: 1.1%
SEPA
Costs: € 0,00
Giropay
Costs: 2%
Sofort
Costs: 2%
Manual transfer: This week you can still deposit a maximum of . Minimal deposit is € 10,-.

Our bank account number (IBAN):
NL08 BUNQ 2291 5794 28

In the name of:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Description (client number):


We process desposited euro directly. Keep in mind that a manual transfer may take one business day.