Menu Moje konto

Verge

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,00329401
8.96%24H

Kupuj i sprzedawaj Verge w atrakcyjnej cenie

Chcesz kupić lub sprzedać XVG (Verge) w dobrej cenie? A może dopiero zamierzasz wejść do świata handlu kryptowalutami? Jeśli tak, trafiłeś doskonale – Bitladon to odpowiednie miejsce dla Ciebie. Sprawiamy, że handel kryptowalutami jest prosty, nawet dla początkującej osoby. Dbamy nie tylko o łatwość obsługi, ale także bezpieczeństwo naszej platformy. Z nami nie musisz obawiać się o swoje środki! Nie czekaj więcej i już dziś kup walutę Verge. Kurs (oczywiście aktualny!) sprawdzisz na naszej stronie! Masz wątpliwości, czy to odpowiedni moment na zakup Verge? Kryptowaluta dostępna bywa w różnych cenach – sprawdź aktualne tendencje na stronie i podejmij najlepszą decyzję!

Wykres Verge

Kupuj i sprzedawaj Verge w cenie all-inclusive

Stawiamy na przejrzyste i jasne zasady. Walutę w Bitladon kupujesz w dokładnie tej cenie, którą widzisz na stronie. Oczywiście, pobieramy opłatę (2%), ale jest ona już wliczona w widoczną cenę. Dla naszych stałych klientów przewidujemy jeszcze lepsze warunki transakcji – w ich przypadku opłata wynosi jedynie 1,75%l. Sprawdź już dziś, jakie monety, oferujemy na naszej platformie. A może już zdecydowałeś, w którą  kryptowalutę chcesz zainwestować? Przed zrealizowaniem transakcji kupna, koniecznie sprawdź kurs waluty na naszej stronie! Będziesz musiał również zarejestrować swoje konto, wpłacić środki i... rozpocząć handel xvg. Verge to tylko jedna z wielu walut dostępnych na naszej stronie! 

Zadaj nam swoje pytanie

Chcesz wiedzieć więcej o cenie zakupu lub sprzedaży Verge bądź innej waluty? A może masz jakieś pytania dotyczące naszych usług bądź pojawiły się problemy z rejestracją lub weryfikacją konta? Sprawdź  FAQ i przeczytaj nasze instrukcje. Jeśli nadal coś będzie niejasne, skontaktuj się z nami dzwoniąc pod numer +31 (0) 85 007 4844 lub wysyłając nam wiadomość e-mail. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania! Handel kryptowalutami jest prosty i dołożymy wszelkich starań, byś się o tym przekonał! 

 

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.