Menu Moje konto

VeChainThor

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,01778126
-6.24%24H

Kup VeChain Thor z SEPA

Chcesz kupić VeChain? Kryptowaluta  ta – podobnie jak inne – jest dostępna w Bitladon, a więc giełdzie kryptowalut zarejestrowanej w Holandii! Nasza platforma jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Za jej pośrednictwem możesz kupić ponad 200 różnych cyfrowych walut w tym VeChain VET. By rozpocząć handel kryptowalutami, utwórz swoje konto, wpłać środki (np. poprzez SEPA lub SOFORT) i… po prostu zacznij! 

Wykres VeChainThor

VeChain VET – co warto na temat tej waluty wiedzieć?

VeChain to zdecentralizowana i rozproszona baza danych w modelu open source. Nie posiada scentralizowanego miejsca przechowywania danych, powstała w oparciu o architekturę peer-to-peer (P2P). Służy do księgowania poszczególnych transakcji i umożliwia tworzenie bezpiecznych i przejrzystych kontraktów oraz aplikacji. VeChain zastosowanie znajduje m.in. w medycynie, usługach prawnych, w finansach czy w handlu. 

Sprawdź aktualny kurs VeChain VET

Kursy walut w Bitladon ustalane są na podstawie średniej wszystkich giełd międzynarodowych, z którymi jesteśmy powiązani, oraz transakcji na naszej platformie.Kwota, którą widzisz dla Bitcoin, Litecoin obejmuje wszystkie koszty realizacji transakcji i jest ceną ostateczną. Nie musisz zatem obawiać się dodatkowych, ukrytych opłat. Stałym klientom oferujemy szczególnie korzystne warunki – mogą liczyć m.in. na specjalne rabaty VIP. Nie czekaj więc – już dziś kup lub sprzedaj kryptowalutę VeChain! Kurs (zawsze aktualny) znajdziesz na naszej platformie! 

Błyskawiczne tworzenie konta

Gdy będziesz gotów, aby wejść do świata handlu kryptowalutami, a kurs VeChain będzie odpowiedni, załóż swoje konto. Po zdeponowaniu pieniędzy za pośrednictwem iDeal lub Bancontact, będziesz mógł kupić wybraną walutę. Jeśli zdecydujesz się na zakup właśnie Ethereum, VeChain, kurs w każdej chwili sprawdzisz na naszej stronie. 

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli wciąż masz wątpliwości, sprawdź naszą stronę FAQ. Staraliśmy się zawrzeć w nim odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeżeli nie uda Ci się znaleźć tam rozwiązania, skontaktuj się z nami pod numerem 085 007 4844 lub napisz wiadomość na adres [email protected]

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.