Menu Moje konto

Validity

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 3,16010
-6.19%24H

Co to jest moneta typu Rad (RADS)?

RADS jest kryptowalutą Proof-of-Stake (PoS). Blockchain jest dystrybuowany za pomocą węzłów na całym świecie. Klient Radium może być uruchomiony na większości systemów, co czyni go bardzo dostępnym. Składa się z kilku warstw; rdzeń, platforma Blockchain jako usługa (BaaS) oraz Radium SmartChain. Ten SmartChain dodaje dodatkowe funkcje do blockchain. Możliwe jest m.in. stworzenie tożsamości cyfrowej i weryfikacja tekstów.

Wykres Validity

Postępuj zgodnie z kursem Radium (RADS)

W Bitladon możesz w prosty sposób dowiedzieć się, jaki jest aktualny kurs RADS, czyli Radium. Zależy nam, aby dać naszym klientom możliwość dokładnego sprawdzenia cen przed zakupem RADS, XRP lub innej waluty. Wystarczy rzut oka na aktualny kurs kryptowaluty Radium oraz sprawdzenie dostępnych na stronie wykresów, abyś mógł zdecydować o inwestycji. Nasze ceny są przejrzyste i ostateczne – wszystkie opłaty są już wliczone w cenę, więc nie obawiaj się przykrych niespodzianek. By kupić walutę, utwórz konto w Bitladon, zasil je środkami i… zacznij – to naprawdę proste! 

Kupuj i sprzedawaj RAD z bezpiecznie za pośrednictwem SEPA lub Sofort

W Bitladon dążymy do tego, aby handel kryptowalutami był jak najbardziej dostępny. Platforma jest więc prosta w obsłudze i intuicyjna, nie wymaga zaawansowanej wiedzy technicznej. W każdej chwili możesz zacząć, utworzyć swoje konto i błyskawicznie zasilić je środkami. W tym celu możesz możesz wykorzystać jedną z dostępnych metod płatności, np. SEPA lub Sofort. Twoje transakcje będą łatwe, szybkie i bezpiecznie. Po utworzeniu konta i podjęciu decyzji o zakupie lub sprzedaży Radium (RADS), możesz wpłacić na nie środki w euro. 

Chcesz zainwestować w Radium, ale wciąż brakuje Ci informacji?

Masz jakieś pytania dotyczące platformy Bitladon bądź handlu kryptowalutami? Zajrzyj na naszą stronę FAQ. Odpowiadamy w niej na najczęściej zadawane pytania, udzielając tym samym wielu wskazówek. To dla nas ważne, abyś otrzymał właściwą pomoc i wszelkie informacje, dlatego nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli będziesz chciał zadać nam pytanie. Możesz porozmawiać z nami na czacie lub przez telefon pod numerem +31 (0)85 007 484. Możesz także wysłać nam wiadomość e-mail na adres: [email protected]

 

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.