Menu Moje konto

V Systems

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,02072
5.02%24H

Kup lub sprzedaj V System w Bitladon

Jeśli szukasz bezpiecznej, godnej zaufania giełdy krytpowalut, aby kupować i sprzedawać VSYS, świetnie trafiłeś – taką giełdą jest właśnie Bitladon! Nasza platofrma zaprojektowana została w taki sposób, aby każdy był w stanie kupić V System oraz inne waluty, nawet osoby początkujące, które nie posiadają doświadczenia i technicznej wiedzy. Nasi klienci mogą liczyć nie tylko na korzystne ceny, ale także na profesjonalną obsługę i fachowe wsparcie na każdym etapie realizowania transakcji.

Wykres V Systems

Realizuj korzystne transakcje

Czy jesteś już gotów, aby kupić V System? Kryptowaluta w rzeczywistości jest jedną z wielu, w które możesz zainwestować na naszej stronie. Nim podejmiesz decyzję, sprawdź kurs V System i przyjrzyj się dostępnym wykresom – to właśnie z nich dowiesz się, czy to odpowiedni czas na inwestycje w V System. Wykres pokazuje bowiem procentowy wzrost i spadek ceny waluty w ciągu ostatnich kilku miesięcy oraz na przestrzeni ostatnich 24 godzin. Jeżeli nie chcesz tracić czasu na monitorowanie V Systems, możesz skonfigurować automatyczny zakup waluty, gdy ta osiągnie pożądaną cenę.

Od sukcesu dzieli Cię jedynie kilka kroków

W Bitladon utworzenie konta trwa zaledwie chwilę i jest jednym z zaledwie kilku kroków, które musisz wykonać, aby rozpocząć handel krytpowalutami i osiągnąć sukces. Kolejnym jest weryfikacja konta, która pozwoli Ci znieść tygodniowy limit wartości transakcji do 100 euro – dzięki niej będziesz mógł handlować walutami bez ograniczeń! Nie obawiaj się o bezpieczeństwo swoich danych – będziemy przechowywać je z należytą starannością, zgodnie z wymaganiami AVG. Swoje konto możesz powiązać z rachunkiem bankowym ręcznie bądź za pomocą SEPA– środki pojawią się na nim błyskawicznie, a Ty będziesz mógł przeznaczyć je na zakup dowolnej waluty. Zakupione waluty nasi inwestorzy w dowolnym momencie mogą wymieniać na inne, tym samym o połowę zmniejszając koszty transakcji. Te zawarte są już w cenach podanych na stronie, więc kupujesz walutę za tyle, ile widzisz – nie obawiaj się przykrych niespodzianek!

Wciąż się wahasz?

Porzuć wątpliwości! Zajrzyj do naszej sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami oraz przeczytaj instrukcje. Znajdziesz tam wiele wartościowej wiedzy! A jeśli wciąż będziesz mieć jakieś pytania, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej na czacie, wysyłając wiadomość e-mail lub dzwoniąc na naszą infolinię. Nasi eksperci z przyjemnością przyjdą Ci z pomocą!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.