Menu Moje konto

V Systems

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,04258
-1.37%24H

Kup lub sprzedaj V System w Bitladon

Jeśli szukasz bezpiecznej, godnej zaufania giełdy krytpowalut online, aby kupować i sprzedawać VSYS, świetnie trafiłeś – taką giełdą jest właśnie Bitladon! Nasza platofrma zaprojektowana została w taki sposób, aby każdy był w stanie kupić V System oraz inne waluty, nawet osoby początkujące, które nie posiadają doświadczenia i technicznej wiedzy. Nasi klienci mogą liczyć nie tylko na korzystne ceny, ale także na profesjonalną obsługę i fachowe wsparcie na każdym etapie realizowania transakcji. 

Wykres V Systems

Realizuj korzystne transakcje

Czy jesteś już gotów, aby kupić V System? Kryptowaluta w rzeczywistości jest jedną z wielu, w które możesz zainwestować na naszej stronie. Nim podejmiesz decyzję, sprawdź kurs V System i przyjrzyj się dostępnym wykresom – to właśnie z nich dowiesz się, czy to odpowiedni czas na inwestycje w V System. Wykres pokazuje bowiem procentowy wzrost i spadek ceny waluty w ciągu ostatnich kilku miesięcy oraz na przestrzeni ostatnich 24 godzin. Jeżeli nie chcesz tracić czasu na monitorowanie V Systems, Bitcoin możesz skonfigurować automatyczny zakup waluty, gdy ta osiągnie pożądaną cenę. 

Od sukcesu dzieli Cię jedynie kilka kroków

W Bitladon utworzenie konta trwa zaledwie chwilę i jest jednym z zaledwie kilku kroków, które musisz wykonać, aby rozpocząć handel walutami cyfrowymi i osiągnąć sukces. Kolejnym jest weryfikacja konta, która pozwoli Ci znieść tygodniowy limit wartości transakcji do 100 euro – dzięki niej będziesz mógł handlować walutami bez ograniczeń! Nie obawiaj się o bezpieczeństwo swoich danych – będziemy przechowywać je z należytą starannością, zgodnie z wymaganiami AVG. Swoje konto możesz powiązać z rachunkiem bankowym ręcznie bądź za pomocą SEPA – środki pojawią się na nim błyskawicznie, a Ty będziesz mógł przeznaczyć je na zakup dowolnej waluty. Zakupione waluty nasi inwestorzy w dowolnym momencie mogą wymieniać na inne, tym samym o połowę zmniejszając koszty transakcji. Te zawarte są już w cenach podanych na stronie, więc kupujesz walutę za tyle, ile widzisz – nie obawiaj się przykrych niespodzianek! 

Wciąż się wahasz?

Porzuć wątpliwości! Zajrzyj do naszej sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami oraz przeczytaj instrukcje. Znajdziesz tam wiele wartościowej wiedzy! A jeśli wciąż będziesz mieć jakieś pytania, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej na czacie, wysyłając wiadomość e-mail lub dzwoniąc na naszą infolinię. Nasi eksperci z przyjemnością przyjdą Ci z pomocą!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.