Menu Moje konto

V-ID

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,34092997
4.91%24H

Kupuj i sprzedawaj V-ID (VIDT) bezpiecznie, szybko i łatwo dzięki Bitladon

Teraz możesz kupić VIDT, znany również jako V-ID, za pośrednictwem naszej platformy. Bitladon to zaufana i doświadczona firma z siedzibą w Holandii. Platforma VIDT polega zaś na sprawdzaniu i weryfikacji dokumentów opartych na technologii blockchain. V-ID może certyfikować i zabezpieczać dokumenty cyfrowe przed oszustwami i manipulacjami. VIDT, V-ID, to szybko rozwijająca się firma z ponad 30 klientami obsługującymi różnego rodzaju zastosowania obejmujące ochronę plików, takich jak certyfikaty, faktury, dyplomy i dane czujników przed niepożądaną manipulacją, a także ochronę integralności i wartości tych zasobów.

Wykres V-ID

Łatwy handel z Bitladon

Uważamy, że handel kryptowalutami powinien i może być dostępny dla każdego. Właśnie dlatego w Bitladon wykorzystujemy znane, nowoczesne metody płatności, takich jak SEPA, iDeal lub Sofort. Dzięki nim możesz natychmiast w prosty sposób zasilić swoje konto i wymienić euro na dowolną kryptowalutę, taką jak VIDT, Litecoin. Naszym użytkownikom oferujemy prostą w obsłudze platformę wyposażoną w ułatwiające handel, praktyczne funkcje. Należy do nich m.in. możliwość skonfigurowania automatycznej transakcji. Wówczas waluta zostaje zakupiona w momencie, gdy osiągnie pożądaną wartość. 

Inną przydatną funkcją jest “dowolna za dowolną”, która pozwala wymieniać waluty na inne, a tym samym umożliwia oszczędzenie połowy kosztów transakcji. Gdy zdecydujesz się na zakup VIDT, token przechowywany będzie w Twoim prywatnym portfelu lub w naszych bezpiecznych portfelach offline.  

Gotów na zakup V-ID za pomocą Sofort, iDeal lub SEPA?

Aby kupić pożądaną liczbę jednostek kryptowaluty V-ID (VIDT) za pośrednictwem SEPA, potrzebujesz konta użytkownika. W Bitladon jego utworzenie zajmie zaledwie chwilę! Twój standardowy tygodniowy limit wynosi 100 €. Aby go zwiększyć, musisz poddać konto weryfikacji. Jakie kroki wykonać, aby to zrobić? Tego dowiesz się odwiedzając zakładkę „Moje konto”. Gdy uznasz, że jesteś gotów, będziesz mógł zacząć kupować i sprzedawać V-ID, XRP oraz inne waluty! 

Wciąż masz pytania lub wątpliwości?

Nie panikuj! Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. By ułatwić Ci start, przygotowaliśmy specjalną sekcję z najczęściej zadawanymi pytaniami. Zachęcamy Cię również do lektury instrukcji, z których dowiesz się, w jaki sposób korzystać z naszej platformy. Jeśli nie znajdziesz w nich odpowiedzi na swoje pytania lub będziesz chciał porozmawiać bezpośrednio z naszym pracownikiem, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Możesz wysłać nam wiadomość e-mail, porozmawiać z nami na czacie lub przez telefon. Dane kontaktowe znajdziesz poniżej!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.