Menu Moje konto

UTRUST

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,10755556
8.01%24H

Kup i sprzedaj UTRUST (UTK)

Prosta, bezpieczna i szybka – właśnie taka jest platforma BItladon. Zaprojektowana została w taki sposób, aby użytkownicy mogli łatwo kupować i sprzedawać waluty, takie jak UTRUST coin, Bitcoin i inne. Bitladon oferuje rozwiązanie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych traderów. Utworzenie konta trwa zaledwie chwilę, po której niemal natychmiast będziesz mógł rozpocząć handel. To naprawdę może być tak proste!

Wykres UTRUST

Jaką walutą jest UTRUST (UTK)?)

Dzięki platformie Utrust sprzedawcy mogą akceptować waluty cyfrowe jako formę płatności. Utrust ma na celu dostarczanie konsumentom cyfrowej waluty, a jednocześnie zapewnienie ochrony kupującym – konsumentom, którzy korzystają z tradycyjnych platform płatniczych. Utrust jest rozwiązaniem, które łączy płatności mobilne, e-handel oraz kryptowaluty. Zespół stojący za UTRUST uważa, że ​​waluty cyfrowe to pieniądze przyszłości. W dłuższej perspektywie Utrust chce stać się wiodącą platformą do realizacji płatności cyfrowych i zaoferować rozwiązanie płatnicze typu blockchain dla najbardziej nieufnych firm. Twórcy waluty opracowali własny token – UTK. Pozwala on użytkownikom kupować towary i usługi bez kłopotów z kursem wymiany walut.

Gotowy, aby zacząć?

Chcesz kupić UTRUST? Kryptowaluta dostępna jest w Bitladon w najlepszej cenie! W każdej chwili możesz sprawdzić, jaki jest jej aktualny kurs i zakupić Utrust. Token, który zakupisz, przechowywać możesz we własnym portfelu lub na naszych bezpiecznych serwerach offline. Jeśli więc sprawdziłeś kurs Utrust, Ethereum oraz dostępne na naszej stronie wykresy, nie czekaj i już dziś postaw pierwsze kroki w świecie handlu walutami. 

Skontaktuj się z nami

Jeśli będziesz mieć jakieś pytania lub wątpliwości dotyczące funkcjonowania naszej platformy, skontaktuj się z nami! Wcześniej zajrzyj do naszej sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami i przeczytaj instrukcje. Znajdziesz w nich wiele wskazówek oraz szczegółowe wyjaśnienie zasad funkcjonowania naszej platformy. Jeśli będziesz potrzebować dodatkowych wyjaśnień, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Wyślij nam wiadomość e-mail, porozmawiaj z nami na czacie lub zadzwoń na naszą infolinię pod numer +31850076000. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 18:00.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.