Menu Moje konto

Unibright

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 2,00040234
10.14%24H

Kupuj i sprzedawaj Unibright w Bitladon

Witaj w Bitaldon – internetowej giełdzie handlu kryptowalutami, za pośrednictwem której kupisz Unibright, Litecoin oraz inne waluty. Na naszej platformie czeka ich na Ciebie ponad 200, więc z pewnością znajdziesz wśród nich tą, w którą zdecydujesz się zainwestować swoje środki. Nie musisz obawiać się ewentualnych trudności – giełda kryptowalut online Bitladon zaprojektowana została w taki sposób, aby korzystać mógł z niej każdy, nawet osoby początkujące, nie posiadające zaawansowanych umiejętności technicznych. Z pomocą przyjdzie Ci również nasza baza wiedzy oraz szczegółowe, czytelne instrukcje.

Wykres Unibright

Czym jest Unibright?

Unibright to waluta, która zadebiutowała na giełdzie Cryptopia i która szybko zyskała popularności pojawiając się także na Hotbit oraz innych platformach. Unibright to projekt, który wspierać ma przedsiębiorców w integracji ich biznesów z technologią blockchain. Jak to działa w praktyce? Projekty związane technologią blockchain mogą powstawać na schematach utworzonych przez programistów Unibright. Projekt stworzony został przez specjalistów z obszaru blockchain, architektów, deweloperów i konsultantów zajmujących się procesami biznesowymi oraz ich integracją z blockchainem. 

Kupno i sprzedaż Unibright w Bitladon

Chcesz kupić Unibright Token? Price, a więc cena waluty, przez cały czas dostępna jest na naszej stronie. Przed podjęciem decyzji przeanalizuj również wykresy, z których dowiesz się, jak kształtowały się ceny waluty w przeszłości. Na tej podstawie będzie łatwiej ocenić, czy to odpowiedni moment na inwestycję. W Bitladon nie ma znaczenia, czy jesteś początkującym czy doświadczonym traderem – z obsługą platformy poradzi sobie każdy użytkownik. Zaprojektowana została bowiem w taki sposób, by handel walutami był intuicyjny i prosty.  

Jak kupić Unibright?

Jesteś gotów na kupno kryptowaluty Unibright Coinmarketcap? A może zamierzasz kupić UBT Coin? Niezależnie od tego, którą walutę zdecydowałeś się kupić, zasady obowiązują te same. W pierwszym roku musisz utworzyć swoje konto w Bitladon, w kolejnym – poddać je szybkiej weryfikacji. Już po chwili będziesz mógł kliknąć ‘“buy Unibright” i wejść w posiadanie pierwszej, cyfrowej waluty. Pamiętaj, że w dowolnym momencie będziesz mógł ją wymienić na inną bądź sprzedać i wypłacić swoje środki. W Bitladon wszystkie decyzje należą do Ciebie!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.