Menu Moje konto

UMA

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 2,05426221
2.41%24H

Kupuj i sprzedawaj walutę Uma w Bitladon

Na polskiej giełdzie kryptowalut Bitladon możesz w zaledwie kilka chwil utworzyć swoje konto i rozpocząć handel kryptowalutą Uma. UMA nie jest jednak jedyną dostępną opcją – nasza platforma oferuje ponad 200 różnych walut! Po utworzeniu konta poddamy je szybkiej weryfikacji, dzięki której bez ograniczeń będziesz mógł handlować walutami. Obsługa platformy jest prosta i intuicyjna w obsłudze, więc sprzedaż i kupno kryptowalut będą prawdziwą przyjemnością. Chcesz się o tym przekonać? Nie czekaj – już dziś utwórz swoje konto!

Wykres UMA

Czym jest Uma?

Uma, czyli Unifield Managed, Account to token bazujący na Ethereum, oferujący prywatny, profesjonalnie zarządzany rachunek inwestycyjny umożliwiający różne typy inwestycji w ramach jednego konta użytkownika. Użytkownik może inwestować nie tylko w kryptowaluty, ale też w akcje czy obligacje. Co istotne, ten zintegrowany, inwestycyjny portfel, zaprojektowany został w taki sposób, aby maksymalnie wspierać planowanie inwestycji, również pod względem podatkowym. Platforma pozwala inwestorom na większą dywersyfikację inwestycji niż przeciętny, pojedynczy portfel użytkownika. 

Dlaczego właśnie Uma?

Uma, krypto dostępne w Bitladon, to rozwiązanie, z którego chętnie korzystają osoby, którym zależy na inwestowaniu dużych wolumenów. Za pomocą ujednoliconego konta, mogą w prosty sposób zarządzać swoimi aktywami, bez konieczności korzystania z różnych narzędzi do obsługi instrumentów finansowych. Jednocześnie, taki sposób zarządzania swoimi aktywami umożliwia łatwe planowanie i realizowanie inwestycji. Tak profesjonalne konto agregujące różne instrumenty finansowe jest więc nie tylko wygodne, ale także bardzo korzystne dla inwestującego użytkownika. 

Dlaczego warto wybrać Bitladon?

Wciąż się wahasz, czy rozpocząć handel kryptowalutami? Kup Uma w Bitladon i przekonaj się, jakie to proste! Dzięki wielu udogodnieniom i praktycznym funkcjonalnościom dostępnym na naszej platformie, szybko odnajdziesz się w świecie  handlu kryptowalutami. Transakcje realizować będziesz szybko i bezpieczne, a szeroki wybór walut pozwoli Ci na pełną swobodę inwestycji.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.