Menu Moje konto

Ubiq

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,22048658
3.39%24H

Wejdź do świata handlu kryptowalutami z platformą Bitladon 

Planujesz rozpocząć handel walutami? Bitladon to giełda kryptowalut online odpowiednia dla Ciebie! Zaprojektowaliśmy ją z myślą o osobach początkujących oraz zaawansowanych traderach – każdy może za jej pośrednictwem z łatwością kupować i sprzedawać waluty! Nie musisz posiadać doświadczenia oraz wiedzy technicznej, a jeśli pojawiają się pytania lub wątpliwości, we wszystkim Ci pomożemy! Gotów, aby kupić XRP, UBIQ? Kryptowaluta czeka na naszej stronie! 

Wykres Ubiq

UBIQ – podstawowe informacje na temat waluty

Ubiq to zdecentralizowana platforma, która umożliwia tworzenie i wdrażanie inteligentnych umów oraz zdecentralizowanych aplikacji. Zbudowana jest na bazie kodu Ethereum oraz blockchain i funkcjonuje niczym globalnie rozproszony superkomputer. Pozwala programistom tworzyć zdecentralizowane oraz zautomatyzowane rozwiązania tysięcy zadań, które wcześniej wykonywane musiałyby być przez wykonawców i pośredników zewnętrznych. 

Kupuj waluty w najlepszej cenie

W Bitladon w prosty sposób i w dowolnym momencie możesz sprawdzić, ile kosztuje Ethereum, Ubiq. Kurs podany na naszej stronie jest zawsze aktualny! Cena, którą widzisz, zawiera już wszelkie opłaty, więc zawsze wiesz, ile zapłacisz za zakup Ubiq (UBQ) bądź innej waluty. Jeśli chcesz, aby koszty te były jeszcze niższe, zostań naszym stałym klientem – wówczas, kupując UBQ zyskasz dodatkowy rabat. 

Utwórz swoje konto w Bitladon już dziś

Chcesz rozpocząć handel walutami w Bitladon? Nie czekaj i utwórz swoje konto już dziś! Zajmie to zaledwie chwilę, po której będziesz mógł kupować i sprzedawać waluty. Gdy utworzysz konto, poddamy je szybkiej weryfikacji, dzięki której nie będzie obowiązywał Cię tygodniowy limit transakcji. Dane, które podasz w czasie weryfikacji konta będą całkowicie bezpieczne – przetwarzać będziemy je zgodnie z wytycznymi AVG. Do połączenia swojego konta z rachunkiem bankowym możesz wykorzystać nowoczesne metody płatności, np. iDeal. Sam decydujesz o tym, jakie konto wybierzesz (prywatne czy biznesowe) oraz gdzie przechowywane będą Twoje środki. Możesz umieścić je we własnym portfelu lub na naszych bezpiecznych serwerach offline. Na każdym etapie korzystania z naszej platformy możesz uzyskać wsparcie naszych ekspertów z działu pomocy technicznej. Zachęcamy Cię również do lektury sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami oraz naszych instrukcji.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.