Menu Moje konto

TrueUSD

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 1,04508942
0.17%24H

Kup lub sprzedaj TrueUSD (TUSD) w Bitladon

Do Twojej dyspozycji oddajemy bezpieczną i łatwą w obsłudze platforma dostępną 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Aby kupić lub sprzedać TrueUSD lub XRP, wystarczy założyć w niej konto. Już po chwili możesz rozpocząć handel kryptowalutami.

Wykres TrueUSD

O TrueUSD

Kryptowaluta TrueUSD (TUSD) to waluta o kursie stałym – zawsze ma tę samą wartość co dolar amerykański. Kupując ją na giełdzie Bitladon, otrzymasz 3% odsetek od swoich monet stableco.

Kupuj lub sprzedawaj TrueUSD za pomocą kilku kliknięć

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem TrueUSD, lub innej cyfrowej waluty, świetnie trafiłeś – zrobisz to na naszej platformie! Wystarczy, że założysz swoje konto, wpłacisz środki i wybierzesz, jaką chcesz kupić walutę. Środki możesz zdeponować za pomocą kilku różnych metod płatności, a na Twoim koncie pojawią się niemal natychmiast. Obawiasz się, czy i dla Ciebie starczy waluty? Niepotrzebnie! Kupujemy waluty na różnych giełdach i dbamy o to, byś zawsze mógł kupić tą, którą chcesz. W Bitladon możesz więc bez obaw zacząć handlować kryptowalutami, takimi jak TrueUSD, Bitcoin.

 

Masz jakieś pytanie? Sprawdź, jak poznać odpowiedź!

Bardzo możliwe, że wciąż masz wiele obaw lub wątpliwości. To zrozumiałe! Jesteśmy tu jednak po to, aby je rozwiać i pomóc Ci wejść do świata kryptowalut. Na naszej stronie znajdziesz instrukcję, zestawienie najczęściej zadawanych pytań (wraz z odpowiedziami!) oraz bazę wiedzy, w której znajdziesz najważniejsze informacje. Skorzystaj z nich! Jeśli wciąż nie będziesz znać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość na adres [email protected] lub rozpocznij czat.. Możesz również zadzwonić na naszą infolinię pod numer:  +31 (0) 85 007 4844.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.