Menu Moje konto

TRON

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,07492479
-3.92%24H

Kup lub sprzedaj Tron w najlepszej cenie

Szukasz platformy, na której będziesz mógł kupować i sprzedawać kryptowalutę Tron w najlepsze cenie? Skorzystaj z giełdy Bitladon! Na naszej platformie możesz handlować kryptowalutami, m.in. Tron TRX i wieloma innymi. Nie potrzebujesz dużego doświadczenia ani wiedzy na temat handlu kryptowalutami – obsługa platformy jest prosta i intuicyjna. Niezależnie od tego, czy chcesz kupić lub sprzedać Tron, Bitcoin lub inną walutę, Twoje transakcje będą w pełni bezpieczne. Na co czekasz? Przekonaj się o tym już dziś i kup lub sprzedaj walutę Tron! Portfel swoich walut będziesz mógł kontrolować w każdej chwili.

Wykres TRON

Poczekaj, kup lub sprzedaj teraz: cena Tron jest zawsze aktualna

W Bitladon robimy wszystko, abyś na naszej platformie zawsze mógł znaleźc najświeższe kursy walut. Zarówno cena Tron i innych walut jest zawsze aktualna. Zapewniamy łatwy i przejrzysty dostęp do bieżących kursów. Dzięki temu łatwiej Ci będzie zdecydować, czy to odpowiedni moment, by kupić lub sprzedać Tron, Bitcoin lub jakąkolwiek inną walutę. By zrealizować transakcję, wystarczy zaledwie kilka kliknięć myszką! Wcześniej, jedyne co musisz zrobić, to zarejestrować konto, wpłacić na nie środki i zabrać się do pracy! Kiedy kupujesz lub przekazujesz środki do Bitladon, bezpiecznie przechowujemy je w naszych portfelach sprzętowych / offline. Dzięki temu nie musisz się martwić o ochronę swoich oszczędności. Kiedy chcesz je przechowywać we własnym portfelu (portfelach), po prostu zlecasz transakcję. Sprawdź kurs Tron i zacznij już teraz – to takie proste!

Czy masz jakieś pytania dotyczące naszych monet?

Chcesz zacząć handlować kryptowalutami, ale wciąż masz pytania? Sprawdź nasze FAQ i przeczytaj instrukcję. Jeśli nie znajdziesz w nich odpowiedzi i wciąż będziesz mieć wątpliwości, skontaktuj się z nami dzwoniąc pod numer +31 (0) 85 007 4844 lub wysyłając wiadomość e-mail. Wolisz z nami porozmawiać? Ta opcja jest również dostępna. Do Twojej dyspozycji jesteśmy od 8:00 do 18:00 i zazwyczaj – w godzinach naszej pracy – odpowiadamy w ciągu dwóch godzin. Z przyjemnością pomożemy Ci w rozpoczęciu Twojej przygody z handlem kryptowalutami.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.