Menu Moje konto

Travala

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,45043818
-11.51%24H

OcInwestuj w waluty i zarabiaj w Bitladon

Bitladon to giełda kryptowalut online, która sukcesywnie zyskuje na popularności. Nie bez przyczyny – w czasie, gdy depozyty bankowe przynoszą coraz mniejsze zyski, inwestorzy poszukują alternatywnych metod pomnażania swoich oszczędności. Jedną z nich jest właśnie handel kryptowalutami, np. walutą AVA, Litecoin bądź inną, spośród ponad 200 dostępnych w Bitladon propozycji. Którą z nich wybierzesz? To zależy tylko od Ciebie! Sprawdź, jaki jest aktualny kurs Travala, zweryfikuj, jak kształtowały się ceny waluty w przeszłości i podejmij najlepszą decyzję. Jeśli zależy Ci na określonej cenie, skonfiguruj automatyczną transakcję nabycia waluty Travala – kup ją dokładnie w takiej cenie, w jakiej chcesz!

Wykres Travala

Czym jest Travala?

Travala to platforma stworzona do dokonywania rezerwacji noclegów dla osób podróżujących. Znana jest przede wszystkim z faktu, że akceptuje płatności w 20 najbardziej znanych walut cyfrowych. Partnerem platformy jest serwis Booking.com. Jak pokazują statystyki, na przestrzeni ostatnich miesięcy, to właśnie cyfrowe waluty są najczęściej wykorzystywaną metodą płatności w serwisie Travala.com. Fakt ten najlepiej dowodzi zmian na światowych rynkach finansowych. Jeśli jednak nie dość skutecznie skłania Cię do zakupu Travala, cena waluty na platformie Bitladon ma szansę to zmienić – sprawdź ją i przekonaj się sam! 

Zanim zainwestujesz

Tym, co w wielu początkujących traderach wzbudza obawy, jest bezpieczeństwo. W Bitladon możesz być spokojny! Stosujemy nowoczesne systemy zabezpieczeń, a Twoje dane przetwarzać będziemy z największą starannością, zgodnie z przepisami RODO. Przed rozpoczęciem inwestycji, warto abyś zapoznał się z naszą bazą wiedzy i przeanalizował dostępne w Bitladon wykresy – to z nich dowiesz się, jak kształtowała się cena Travala (AVA), XRP oraz innych walut w przeszłości. Na podstawie uzyskanej w ten sposób wiedzy będziesz w stanie ocenić, czy to odpowiedni moment nainwestycję. 

Jak zacząć handel walutami w Bitladon?

Jedyne, czego potrzebujesz, aby rozpocząć handel walutami w Bitladon, to konto użytkownika. Założysz je w zaledwie kilka chwil! Gdy poddasz je weryfikacji, niemal bez ograniczeń będziesz mógł kupować, wymieniać i sprzedawać waluty. Swoje konto w dowolnym momencie będziesz mógł zasilić środkami za pomocą jednej z nowoczesnych metod płatności, np. iDeal. Wystarczy, że złożysz taką dyspozycję, a natychmiast przekażemy Twoje pieniądze na wskazany przez Ciebie rachunek. Nie czekaj – odważ się i już dziś zacznij handlować walutami na giełdzie Bitladon!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.