Menu Moje konto

TomoChain

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,98973
-3.99%24H

Kupuj i sprzedawaj TomoChain (TOMO) w najlepszej cenie

W Bitladon oferujemy naszym klientom możliwość kupna oraz sprzedaży TomoChain lub TOMO coin w uczciwej, konkurencyjnej cenie. Korzystający z naszej platformy użytkownicy mogą stosować szybkie płatności takich jak SEPA lub SOFORT. W ten sposób nawet początkujące osoby mogą rozpocząć handel w Bitladon. Oprócz TomoChain, XRP oferujemy ponad 200 różnych walut. Po zakupie waluta zostanie dodana do portfela zintegrowanego z Twoim kontem. To takie proste!

Wykres TomoChain

O TomoChain

TomoChain (TOMO) uważa się za rozwiązanie problemu skalowalności, z którym zmaga się większość obecnych platform blockchain. TomoChain posiada architekturę 150-Masternodes. Architektura obejmuje również konsensus POSV (Proof of Stake Voting), co powoduje, że korzystanie z sieci nie wiąże się z niemal żadnymi opłatami. Sieć gwarantuje bezpieczeństwo i stabilność dzięki takim technikom, jak podwójna walidacja, inteligentne kontrakty i jednolite procesy randomizacji.

Zacznij handlować w Bitladon

Po utworzeniu konta w Bitladon, w prosty sposob będziesz mógł zacząć kupować pierwsze waluty. Jeśli chcesz kupić TomoChain, dobrym pomysłem może być przegląd wszystkich walut cyfrowych. Polecamy również sprawdzić aktualny kurs TomoChain  oraz wykres. Zachęcamy do stałego monitorowania cen, a jeśli nie możesz sobie na to pozwolić, skonfiguruj automatyczną transakcję. Wówczas waluta zostanie zakupiona bądź sprzedana automatycznie, gdy osiągnie pożądaną cenę. Nie musisz już siedzieć za biurkiem cały dzień – skorzystać z naszych zamówień kupna i sprzedaży! Udostępniamy również możliwość wymiany dowolnej waluty na inną, dzięki czemu oszczędzisz nawet połowę kosztów transakcji. Nie czekaj więc i już dziś kup TomoChain. Cena waluty podana na naszej stronie zawiera wszystkie koszty! 

Masz pytania dotyczące kupna i sprzedaży TomoChain

Jeśli potrzebujesz pomocy, zajrzyj do często zadawanych pytań lub przeczytaj instrukcje. Jeśli nadal potrzebować będziesz informacji skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej, który jest dostępny za pośrednictwem poczty, czatu lub telefonu: +31 085 007 4844.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Deposit euro

Enter the desired amount:

Transaction fee will be deducted of the given amount.

iDeal
Costs: € 0,00
Bancontact
Costs: 1.1%
SEPA
Costs: € 0,00
Giropay
Costs: 2%
Sofort
Costs: 2%
Manual transfer: This week you can still deposit a maximum of . Minimal deposit is € 10,-.

Our bank account number (IBAN):
NL08 BUNQ 2291 5794 28

In the name of:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Description (client number):


We process desposited euro directly. Keep in mind that a manual transfer may take one business day.