Menu Moje konto

Theta Token

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,74289368
-7.84%24H

Zacznij handel kryptowalutami z Bitladon i przekonaj się, jakie to proste!

Już od dawna pragniesz rozpocząć handel kryptowalutami, ale nie wiesz, od czego zacząć? Zacznij od utworzenia swojego konta w Bitladon! Nasza platforma jest prosta, intuicyjna w obsłudze i zaprojektowana w taki sposób, by handlować walutami mógł każdy, również osoby początkujące. Utwórz swoje konto, kup Theta, Litecoin bądź inną walutę i już dziś przekonaj się, jakie to proste!

Wykres Theta Token

Theta token – kupuj i sprzedawaj w najlepszej cenie

Chcesz kupić Theta Token w najlepszej cenie? Skorzystaj z platformy Bitladon! Podane na naszej stronie ceny zawierają wszystkie opłaty, a Ty dokładnie wiesz, ile i za co płacisz. W Bitladon w każdej chwili możesz sprawdzić, ile kosztuje Theta Token. Kurs to jednak nie wszystko – udostępniamy również wykresy, z których dowiesz się, jak kształtowały się ceny waluty na przestrzeni ostatnich miesięcy oraz w ciągu ostatniej doby. To wciąż nie koniec korzyści – jeśli nie masz czasu, aby na bieżąco monitorować cenę waluty, możesz skonfigurować automatyczną transakcję. Zostanie ona zrealizowana w momencie, gdy waluta osiągnie wskazaną przez Ciebie wartość.

Załóż swoje konto i zacznij budować swoją finansową przyszłość

W Bitladon w zaledwie kilka chwil założysz swoje konto prywatne bądź biznesowe, a my poddamy je błyskawicznej weryfikacji. Gdy jej proces się dokona, a Ty połączysz swoje konto z rachunkiem bankowym, w prosty sposób będziesz mógł zasilić je środkami, np. za pomocą iDeal. Dane, które podasz w czasie weryfikacji przetwarzać będziemy z największa starannością, zgodnie z wyytycznymi AVG. Podobnie zatroszczmy się o bezpieczeństwo zakupionych przez Ciebie walut, które przechowywać możesz w naszych bezpiecznych portfelach offline lub we własnym portfelu – decyzja należy do Ciebie! Kryptowaluta Theta jest jedną z ponad 200, które znajdziesz na naszej platformie. Sprawdź aktualne kursy i wybierz najlepszą inwestycję!

Jesteśmy tu dla Ciebie

Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc, dlatego specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy sekcję z najczęściej zadawanymi pytaniami oraz przejrzyste instrukcje. Jeśli obsługa platformy sprawi Ci trudność lub nie będziesz mógł znaleźć potrzebnych informacji, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Chętnie we wszystkim Ci pomożemy! Możesz napisać do nas na czacie, wysłać nam wiadomość e-mail lub zadzwonić na naszą infolinię. Odpowiemy najszybciej, jak będzie to możliwe!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.