Menu Moje konto

Tezos

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,81765494
-7.15%24H

Tezos Kup i sprzedaj w Bitladon

Tezos – kryptowaluta, którą chcemy Ci dziś zaproponować – cieszy się coraz większą popularnością. To proste – oczywiście za pośrednictwem giełdy krytpowalut Bitladon! By zacząć, nie potrzebujesz wiele – wystarczy, że założysz swoje konto, wpłacisz na nie środki i zdecydujesz na postawienie pierwszych kroków w świecie handlu kryptowalutami. Rozpocząć będziesz mógł niemal natychmiast po założeniu i weryfikacji swojego konta.

Wykres Tezos

Gotowy na zakup Tezos?

Tezos jest samoregulującym się kryptograficznym rejestrem. Kryptowaluta tworzy oparte o blockchain księgi rozrachunkowe i stale wspiera własne ulepszenia. Zastanawiasz się, dlaczego warto zainwestować w Tezos? Cena waluty na giełdzie Bitladon powinna Cię przekonać. Tezos możesz kupić na naszej giełdzie w każdym momencie – tylko od Ciebie zależy, kiedy zdecydujesz się na pierwszy krok. Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo Twoich środków – w Bitladon jest ono naszym priorytetem! A może przed inwestycją powstrzymuje Cię brak technicznych umiejętności? Niesłusznie – nasza plaftforma jest przejrzysta i bardzo prosta w obsłudze. Waluty będziesz mógł kupować za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszką!

Kup monetę XTZ w najlepszej cenie

Zastanawiasz się, gdzie kupić Tezos? Wiemy, jak ważne jest, by kupować waluty w najlepszej cenie. Właśnie dlatego na naszej stronie znajdziesz aktualne informacje na temat kursów oraz historyczne dane pokazujące minione tendencje. Nie musisz zastanawiać się, ile kosztuje XTZ – kurs zawsze jest podany na naszej stronie! Co więcej, jest to ostateczna kwota, jaką będziesz musiał zapłacić, uwzględnia bowiem wszystkie opłaty. Chcesz kupować Tezos jeszcze taniej? Zostań naszym stałym klientem – z pewnością Ci się to opłaci!

Zadaj nam pytanie

Czujesz, że wciąż nie wiesz na temat Tezos wszystkiego? Potrzebujesz więcej informacji? Zajrzyj do naszej bazy wiedzy i przeczytaj instrukcje. A może wciąż masz do nas jakieś pytanie? Skontaktuj się z nami przez czat, wyślij nam wiadomość e-mail lub zadzwoń na naszą infolinię. Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc, a nasi eksperci z przyjemnością udzielą Ci wszystkich niezbędnych informacji.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.