Menu Moje konto

Tezos

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 1,56831
0.39%24H

Tezos Kup i sprzedaj w Bitladon

Tezos – kryptowaluta, którą chcemy Ci dziś zaproponować – cieszy się coraz większą popularnością. To proste – oczywiście za pośrednictwem giełdy krytpowalut Bitladon! By zacząć, nie potrzebujesz wiele – wystarczy, że założysz swoje konto, wpłacisz na nie środki i zdecydujesz na postawienie pierwszych kroków w świecie handlu kryptowalutami. Rozpocząć będziesz mógł niemal natychmiast po założeniu i weryfikacji swojego konta.

Wykres Tezos

Gotowy na zakup Tezos?

Tezos jest samoregulującym się kryptograficznym rejestrem. Kryptowaluta tworzy oparte o blockchain księgi rozrachunkowe i stale wspiera własne ulepszenia. Zastanawiasz się, dlaczego warto zainwestować w Tezos? Cena waluty na giełdzie Bitladon powinna Cię przekonać. Tezos możesz kupić na naszej giełdzie w każdym momencie – tylko od Ciebie zależy, kiedy zdecydujesz się na pierwszy krok. Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo Twoich środków – w Bitladon jest ono naszym priorytetem! A może przed inwestycją powstrzymuje Cię brak technicznych umiejętności? Niesłusznie – nasza plaftforma jest przejrzysta i bardzo prosta w obsłudze. Waluty będziesz mógł kupować za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszką!

Kup monetę XTZ w najlepszej cenie

Zastanawiasz się, gdzie kupić Tezos? Wiemy, jak ważne jest, by kupować waluty w najlepszej cenie. Właśnie dlatego na naszej stronie znajdziesz aktualne informacje na temat kursów oraz historyczne dane pokazujące minione tendencje. Nie musisz zastanawiać się, ile kosztuje XTZ – kurs zawsze jest podany na naszej stronie! Co więcej, jest to ostateczna kwota, jaką będziesz musiał zapłacić, uwzględnia bowiem wszystkie opłaty. Chcesz kupować Tezos jeszcze taniej? Zostań naszym stałym klientem – z pewnością Ci się to opłaci!

Zadaj nam pytanie

Czujesz, że wciąż nie wiesz na temat Tezos wszystkiego? Potrzebujesz więcej informacji? Zajrzyj do naszej bazy wiedzy i przeczytaj instrukcje. A może wciąż masz do nas jakieś pytanie? Skontaktuj się z nami przez czat, wyślij nam wiadomość e-mail lub zadzwoń na naszą infolinię. Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc, a nasi eksperci z przyjemnością udzielą Ci wszystkich niezbędnych informacji.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.