Menu Moje konto

Tether

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,82069
-0.12%24H

Kup Tether (USDT) bezpośrednio w iDeal

Tether – kryptowaluta, którą w Bitladon możesz kupić za euro – dla Ciebie dostępna jest w najlepszej cenie! Tether to stablecoin, co oznacza, że wartość tej waluty jest bezpośrednio powiązana z wartością USD. Co zrobić, aby ją zdobyć? Odpowiedź jest prosta – utworzyć swoje konto w naszym serwisie. To wystarczy, by już po chwili mócł zacząć kupować i sprzedawać waluty. Możesz wpłacać euro na swoje konto za pomocą różnych metod płatności, m.in. iDeal czy Bancontact. Gdy to zrobisz, będziesz mógł wymienić euro na dowolną walutę, np. na Tether. Kurs poszczególnych walut zawsze znajdziesz na naszej stronie. Środki możesz przechowywać w swoim portfelu lub zlecić ich wypłatę na inny rachunek.

Wykres Tether

Wartość równa wartości dolara amerykańskiego

1 Tether ma zawsze tę samą wartość co 1 USD. Ideą twórców Tether było stworzenie stabilnej waluty o takich samych cechach jak kryptowaluta. Aby ustalić wartość waluty, Tether przekształca gotówkę w walutę cyfrową, co pozwala utrzymać wartość waluty fiducjarnej. Aktualny kurs Tether i jego zmiany można sprawdzić na naszej stronie. Rozważasz zakup Tether? Cena waluty i łatwość obsługi platformy Bitladon, z pewnością Cię do tego przekona! Nie odkładaj więc zbyt długo zakupu Tether – kup walutę już dziś i sprawdź, co możesz zyskać!

Kup Tether (USDT) za euro

Jeśli chcesz kupić walutę Tether za euro, Bitladon to odpowiedni serwis dla Ciebie! Jak wskazano powyżej, aby rozpocząć handel walutami, potrzebujesz jedynie swojego konta. Utworzenie go jest niezwykle proste – wystarczy, że posiadasz adres e-mail. Już po chwili będziesz mógł rozpocząć handel USDT, Monero oraz innymi walutami. Przed dokonaniem weryfikacji konta, obowiązywać Cię będzie limit transakcji do 100 euro tygodniowo. Chcąc go  powiększyć, musisz przejść przez proces KYC. Co to oznacza? Nic innego jak weryfikację Twojej tożsamości. Po pozytywnej weryfikacji Twój limit wzrośnie aż do 100 000 euro tygodniowo. To wciąż zbyt mało? Skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej.

Wszystko jasne?

Masz jakieś pytania bądź coś nie jest dla Ciebie do końca jasne? Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami na naszej stronie. Odpowiadamy w nich na wiele często zadawanych pytań. Jeśli nie znajdziesz tam interesujących Cię informacji lub odpowiedzi, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Dane kontaktowe znajdują się w prawym górnym rogu tej strony.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Deposit euro

Enter the desired amount:

Transaction fee will be deducted of the given amount.

iDeal
Costs: € 0,00
Bancontact
Costs: 1.1%
SEPA
Costs: € 0,00
Giropay
Costs: 2%
Sofort
Costs: 2%
Manual transfer: This week you can still deposit a maximum of . Minimal deposit is € 10,-.

Our bank account number (IBAN):
NL08 BUNQ 2291 5794 28

In the name of:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Description (client number):


We process desposited euro directly. Keep in mind that a manual transfer may take one business day.