Menu Moje konto

TenX

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,13799
8.41%24H

Kup TenX w najlepszej cenie w Bitladon

Jeżeli poszukujesz platformy, która umożliwi Ci prosty, szybki i bezpieczny handel kryptowalutami, Bitladon to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Nasza platforma oferuje nie tylko najlepsze, rynkowe ceny, ale także szeroki wybór dostępnych walut i profesjonalne wsparcie. Korzystać z niej może każdy, nawet osoby początkujące, nie mające doświadczenia czy zaawansowanej wiedzy technicznej. Z giełdą Bitladon handel TenX Coin, Ethereum oraz innymi kryptowalutami jest prosty!

Wykres TenX

Utwórz swoje konto Bitladon i zacznij handel

Aby zacząć handlować walutami w Bitladon, musisz utworzyć swoje konto w serwisie. Ty wybierasz, czy będzie to konto prywatne czy biznesowe. Utworzenie konta to proces, który zajmie Ci zaledwie chwilę! Gdy Twoje konto będzie już gotowe, poddaj je weryfikacji za pomocą jednej z nowoczesnych metod płatności, np. iDeal lub Bancontact. Dzięki niej przestanie obowiązywać Cię tygodniowy limit transakcji i będziesz mógł handlować walutami niemal bez ograniczeń. W ten sposób niemal natychmiast połączysz swoje konto z rachunkiem bankowym i zasilisz je środkami. Gdy kupisz TenX, sam zdecydujesz również o tym, gdzie przechowywać będziesz walutę – czy w prywatnym portfelu czy na naszych bezpiecznych serwerach offline. 

Kryptowaluta TenX – co musisz o niej wiedzieć?

TenX to karta, której zasady działania przypominają tradycyjne karty debetowe. W przeciwieństwie do nich, TenX nie jest zasilana normalnymi walutami. A czym? Bitcoinami! Kartą tą można płacić wszędzie, gdzie dostępne są terminale Visa/Mastercard. Bez przeszkód zapłacić można nią więc na stacji benzynowej czy w sklepie. Kryptowalutę nabyć można w Bitladon za pomocą kilku kliknięć. Dzięki inwestycji, będziesz mógł dokonywać szybkich i bezpiecznych płatności z Pay TenX! 

Sprawdź kurs, by być na bieżąco i podejmij najlepszą decyzję

W Bitladon w prosty sposób możesz sprawdzić, jaki jest aktualny kurs TenX, BTC. Oprócz niego w dowolnym momencie możesz zweryfikować wykresy, z których dowiesz się, jak kształtowały się ceny waluty na przestrzeni ostatnich miesięcy. Podana cena zawiera już wszelkie opłaty – kryptowaluta PAY kosztuje więc dokładnie tyle, ile widzisz na stronie! Jeśli chcesz, aby koszty transakcji były jeszcze niższe, zostań naszym stałym klientem –  przyznamy Ci wówczas dodatkowy rabat. Możesz również skorzystać z funkcji “dowolna za dowolną” i wymieniać jedną walutę na inną – dzięki temu koszty transakcji będą o połowę niższe!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.