Menu Moje konto

TenX

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,04033
-1.92%24H

Kup TenX w najlepszej cenie w Bitladon

Jeżeli poszukujesz platformy, która umożliwi Ci prosty, szybki i bezpieczny handel kryptowalutami, Bitladon to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Nasza platforma oferuje nie tylko najlepsze, rynkowe ceny, ale także szeroki wybór dostępnych walut i profesjonalne wsparcie. Korzystać z niej może każdy, nawet osoby początkujące, nie mające doświadczenia czy zaawansowanej wiedzy technicznej. Z giełdą Bitladon handel TenX Coin, Ethereum oraz innymi kryptowalutami jest prosty!

Wykres TenX

Utwórz swoje konto Bitladon i zacznij handel

Aby zacząć handlować walutami w Bitladon, musisz utworzyć swoje konto w serwisie. Ty wybierasz, czy będzie to konto prywatne czy biznesowe. Utworzenie konta to proces, który zajmie Ci zaledwie chwilę! Gdy Twoje konto będzie już gotowe, poddaj je weryfikacji za pomocą jednej z nowoczesnych metod płatności, np. iDeal lub Bancontact. Dzięki niej przestanie obowiązywać Cię tygodniowy limit transakcji i będziesz mógł handlować walutami niemal bez ograniczeń. W ten sposób niemal natychmiast połączysz swoje konto z rachunkiem bankowym i zasilisz je środkami. Gdy kupisz TenX, sam zdecydujesz również o tym, gdzie przechowywać będziesz walutę – czy w prywatnym portfelu czy na naszych bezpiecznych serwerach offline. 

Kryptowaluta TenX – co musisz o niej wiedzieć?

TenX to karta, której zasady działania przypominają tradycyjne karty debetowe. W przeciwieństwie do nich, TenX nie jest zasilana normalnymi walutami. A czym? Bitcoinami! Kartą tą można płacić wszędzie, gdzie dostępne są terminale Visa/Mastercard. Bez przeszkód zapłacić można nią więc na stacji benzynowej czy w sklepie. Kryptowalutę nabyć można w Bitladon za pomocą kilku kliknięć. Dzięki inwestycji, będziesz mógł dokonywać szybkich i bezpiecznych płatności z Pay TenX! 

Sprawdź kurs, by być na bieżąco i podejmij najlepszą decyzję

W Bitladon w prosty sposób możesz sprawdzić, jaki jest aktualny kurs TenX, BTC. Oprócz niego w dowolnym momencie możesz zweryfikować wykresy, z których dowiesz się, jak kształtowały się ceny waluty na przestrzeni ostatnich miesięcy. Podana cena zawiera już wszelkie opłaty – kryptowaluta PAY kosztuje więc dokładnie tyle, ile widzisz na stronie! Jeśli chcesz, aby koszty transakcji były jeszcze niższe, zostań naszym stałym klientem –  przyznamy Ci wówczas dodatkowy rabat. Możesz również skorzystać z funkcji “dowolna za dowolną” i wymieniać jedną walutę na inną – dzięki temu koszty transakcji będą o połowę niższe!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Deposit euro

Enter the desired amount:

Transaction fee will be deducted of the given amount.

iDeal
Costs: € 0,00
Bancontact
Costs: 1.1%
SEPA
Costs: € 0,00
Giropay
Costs: 2%
Sofort
Costs: 2%
Manual transfer: This week you can still deposit a maximum of . Minimal deposit is € 10,-.

Our bank account number (IBAN):
NL08 BUNQ 2291 5794 28

In the name of:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Description (client number):


We process desposited euro directly. Keep in mind that a manual transfer may take one business day.