Menu Moje konto

Tael

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,13811570
10.58%24H

Kup Tael (WABI) w najlepszej cenie

Tael (WABI) to token cyfrowy używany w ekosystemie produktów konsumenckich Tael. Dobra konsumpcyjne w ekosystemie tym są chronione przed próbami fałszowania za pomocą odpornych na oszustwa inteligentnych etykiet NFC. Te zaś są powiązane z ich cyfrowymi reprezentacjami w łańcuchu bloków. Jak to działa? To proste – konsumenci przykładają smartfon do etykiety produktu, aby zweryfikować jego autentyczność. Co więcej, za dokonywane zakupu nagradzani są tokenami waluty. Waluta Tael jest stosowana jako metoda płatności w ekosystemie Tael i u jego partnerów.

Wykres Tael

Bitladon - kupuj waluty łatwo i szybko na naszej platformie

W Bitladon w prosty sposób kupisz Tael (WABI), Litecoin oraz inne waluty w najlepszej cenie. Wierzymy, że handel walutami może być prosty i robimy wszystko, by taki był dla naszych użytkowników. Jeśli chcesz kupić Wabi, krypto  będzie dostępna, gdy tylko utworzysz swoje konto w naszym serwisie. To nie jedyna możliwość – znajdziesz u nas także XRP i 200 innych kryptowalut! Gdy utworzysz swoje konto i poddasz je weryfikacji, będziesz mógł wpłacić połączyć je z rachunkiem bankowym i na nie euro za pomocą jednej z dostępnych metod płatności. Już po chwili będziesz mógł zakupić Wabi. Kurs waluty oraz wykresy, które pomogą Ci podjąć decyzję o inwestycji, znajdziesz powyżej! 

Gotów, aby zacząć?

Jesteś już gotów, by kupić Wabi? Kryptowaluta czeka w Bitladon i będziesz mógł ją kupić, gdy tylko utworzysz i zweryfikujesz swoje konto. Zachęcamy Cię do skorzystania z naszego systemu rekomendacji. Na czym polega? Zasada jest prosta – w zakładce “Twoje dane” znajdziesz unikalny link, który możesz podać znajomemu. Gdy wykorzysta on podany link do rejestracji w naszym serwisie, Ty otrzymasz prowizję za dokonaną przez niego transakcję. 

Jak widzisz, powodów, by zacząć handlować walutami w Bitladon, jest wiele. Jeśli będziesz mieć wątpliwości bądź pytania, zapraszamy do kontaktu z naszym działem pomocy technicznej. Możesz wysłać nam wiadomość e-mail, zadzwonić na naszą infolinię lub porozmawiać z nami na czacie. Dane kontaktowe znajdziesz na górze tej strony. 

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.