Menu Moje konto

Syscoin

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,16587875
1.21%24H

Zacznij handlować walutami łatwo, szybko i bezpiecznie w Bitladon

Bitladon to zarejestrowana w Holandii platforma handlu kryptowalutami. Za jej pośrednictwem kupisz ponad 200 różnych walut! Wśród nich znajdziesz m.in. walutę SYS, Tether. Zastanawiasz się, co musisz zrobić, aby ją kupić? To proste – utwórz swoje konto w Bitladon! To jedyne, czego potrzebujesz, aby kupować i sprzedawać waluty. Platforma jest prosta w obsłudze i nawet początkujący traderzy doskonale poradzą sobie z jej obsługą.

Wykres Syscoin

Utwórz swoje konto i zapłać za pomocą SEPA

Gdy utworzysz swoje konto w Bitladon, już po chwili poddamy je szybkiej weryfikacji. Swoje konto możesz połączyć z rachunkiem bankowym za pomocą jednej z nowoczesnych metod płatności, np. iDeal. Gdy zdecydujesz kupić walutę SYS, środki błyskawicznie pojawią się na Twoim koncie. Sam zdecydujesz, w którą walutę zainwestować. Syscoin to nie jedyna propozycja – możesz wybierać spośród ponad 200 dostępnych w Bitladon (XRP, Bitcoin)! Zachęcamy Cię do korzystanie z funkcji “dowolna za dowolną”. Oznacza ona możliwość wymiany jednej waluty na inną, a tym samym pozwala na zaoszczędzenie połowy kosztów transakcji. Jeśli zdecydujesz o wypłacie posiadanych środków, wystarczy, że złożysz taką dyspozycję – błyskawicznie przelejemy je na wskazany rachunek.

Sprawdź aktualny kurs, nim podejmiesz decyzję

Nie wiesz, czy w danym momencie opłaca się inwestycja w Syscoin? Kurs waluty w każdej chwili możesz sprawdzić na naszej stronie. Polecamy Ci również sprawdzenie dostępnych wykresów, z których dowiesz się, jak kształtowały się ceny waluty na przestrzeni ostatnich miesięcy. A co, jeśli nie masz czasu albo nie chcesz go tracić na monitorowania kursów walut? Nie szkodzi! W Bitladon możesz skonfigurować automatyczną transakcję i samodzielnie ustanowić cenę zakupu waluty. Nie musisz obawiać się przykrych niespodzianek podczas finalizacji transakcji – wszystkie koszty są wliczone w cenę, którą widzisz na stronie, więc dokładnie wiesz, za co płacisz. Gotów, aby kupić Syscoin? Kryptowaluta czeka na naszej stronie!

Masz wątpliwości, nie wiesz, co dalej? Skontaktuj się z nami!

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z handlem kryptowalutami? A może masz jakieś pytania lub wątpliwości? Odpowiedzi i najważniejsze informacje znajdziesz w sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami. A co, jeśli chcesz kupić SYS, kurs waluty jest odpowiedni, a Ty wciąż nie możesz znaleźć poszukiwanych informacji? Wówczas z pomocą przyjdzie Ci nasz dział obsługi klienta! Możesz zadzwonić na naszą infolinię, wysłać nam wiadomość e-mail lub porozmawiać z nami na czacie. Pomożemy Ci z największą przyjemnością!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.