Menu Moje konto

Syscoin

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,01809
0.50%24H

Zacznij handlować walutami łatwo, szybko i bezpiecznie w Bitladon

Bitladon to zarejestrowana w Holandii platforma handlu kryptowalutami. Za jej pośrednictwem kupisz ponad 200 różnych walut! Wśród nich znajdziesz m.in. walutę SYS, Tether. Zastanawiasz się, co musisz zrobić, aby ją kupić? To proste – utwórz swoje konto w Bitladon! To jedyne, czego potrzebujesz, aby kupować i sprzedawać waluty. Platforma jest prosta w obsłudze i nawet początkujący traderzy doskonale poradzą sobie z jej obsługą.

Wykres Syscoin

Utwórz swoje konto i zapłać za pomocą SEPA

Gdy utworzysz swoje konto w Bitladon, już po chwili poddamy je szybkiej weryfikacji. Swoje konto możesz połączyć z rachunkiem bankowym za pomocą jednej z nowoczesnych metod płatności, np. iDeal. Gdy zdecydujesz kupić walutę SYS, środki błyskawicznie pojawią się na Twoim koncie. Sam zdecydujesz, w którą walutę zainwestować. Syscoin to nie jedyna propozycja – możesz wybierać spośród ponad 200 dostępnych w Bitladon (XRP, Bitcoin)! Zachęcamy Cię do korzystanie z funkcji “dowolna za dowolną”. Oznacza ona możliwość wymiany jednej waluty na inną, a tym samym pozwala na zaoszczędzenie połowy kosztów transakcji. Jeśli zdecydujesz o wypłacie posiadanych środków, wystarczy, że złożysz taką dyspozycję – błyskawicznie przelejemy je na wskazany rachunek.

Sprawdź aktualny kurs, nim podejmiesz decyzję

Nie wiesz, czy w danym momencie opłaca się inwestycja w Syscoin? Kurs waluty w każdej chwili możesz sprawdzić na naszej stronie. Polecamy Ci również sprawdzenie dostępnych wykresów, z których dowiesz się, jak kształtowały się ceny waluty na przestrzeni ostatnich miesięcy. A co, jeśli nie masz czasu albo nie chcesz go tracić na monitorowania kursów walut? Nie szkodzi! W Bitladon możesz skonfigurować automatyczną transakcję i samodzielnie ustanowić cenę zakupu waluty. Nie musisz obawiać się przykrych niespodzianek podczas finalizacji transakcji – wszystkie koszty są wliczone w cenę, którą widzisz na stronie, więc dokładnie wiesz, za co płacisz. Gotów, aby kupić Syscoin? Kryptowaluta czeka na naszej stronie!

Masz wątpliwości, nie wiesz, co dalej? Skontaktuj się z nami!

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z handlem kryptowalutami? A może masz jakieś pytania lub wątpliwości? Odpowiedzi i najważniejsze informacje znajdziesz w sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami. A co, jeśli chcesz kupić SYS, kurs waluty jest odpowiedni, a Ty wciąż nie możesz znaleźć poszukiwanych informacji? Wówczas z pomocą przyjdzie Ci nasz dział obsługi klienta! Możesz zadzwonić na naszą infolinię, wysłać nam wiadomość e-mail lub porozmawiać z nami na czacie. Pomożemy Ci z największą przyjemnością!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.