Menu Moje konto

Syntropy

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,36094564
7.96%24H

Kupuj NOIA Network na giełdzie Bitladom

Jeśli planujesz rozpocząć handel kryptowalutami, chcesz zainwestować w walutę Noia Network, idealnie trafiłeś – Bitladon to miejsce odpowiednie dla Ciebie! Na giełdzie kryptowalut online szybko i tanio kupisz nie tylko Noia, Bitcoin ale także wiele innych walut. Oferujemy najniższe ceny i szeroki wybór form płatności. By zacząć, potrzebujesz jedynie swoje konta użytkownika, które z łatwością utworzysz w zaledwie kilka minut. Już po chwili będziesz mógł dokonać pierwszej transakcji kupna waluty Noia Network.

Wykres Syntropy

Od czego zacząć?

By rozpocząć handel kryptowalutami, musisz zaeejestrować swoje konto, a następnie poddać je szybkiej weryfikacji. Dzięki temu nie będzie obowiązywał Cię limit transakcji i bez ograniczeń będziesz mógł realizować transakcje kupna i sprzedaży. Handel cyfrowymi walutami w Bitladon jest prosty, a obsługa platformy z pewnością nie sprawi Ci trudności – jest intuicyjna i prosta. 

Czym jest token Noia?

Noia jest odpowiedzią na coraz większą potrzebę bezpiecznych, prywatnych oraz szybkich połączeń internetowych. Technologia ta, rozwijana już od kilku lat, rozwiązuje podstawowe problemy globalnej infrastruktury internetowej, które każdego roku kosztują firmy aż 700 miliardów dolarów. Kvicky, twórca Noia Network, chce wyeliminować zawodne połączenia interntowe. Obecnie Noia współpracuje już z Oracle, Mircrosoftem oraz wieloma innymi znanymi na całym świecie organizacjami. 

Kupuj Noia z Bitladon

W Bitladon możesz kupować waluty w dowolnym miejscu i czasie – do wyboru na naszej giełdzie czeka ponad 200 różnych walut! Za każdą z nich zapłacisz w prosty sposób za pomocą nowoczesnych, bezpiecznych metod płatności. Jedną z nich jest iDeal. By realizacja transakcji była jeszze prostsza, możesz skorzystać z aplikacji, którą stworzyliśmy dla naszych użytkowników. Obecnie aplikacja pozwalająca na zakup oraz sprzedaż tokenów dostępna jest dla systemu Android, ale trwają prace nad wersją dedykowaną użytkownikom systemu iOS.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.