Menu Moje konto

Swipe

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,38763148
-12.48%24H

Kup walutę Swipe SXP w Bitladon

Bitladon to prosta w obsłudze, intuicyjna giełda kryptowalut online. Za jej pośrednictwem w zaledwie kilka chwil utworzysz swoje konto, aby kupić Swipe SXP bądź inną walutę. Na naszej platformie jest ich ponad 200, więc sam zdecydujesz, w którą zainwestujesz swoje środki. W dowolnym momencie będziesz mógł wymienić Swipe, Litecoin na inną walutę bądź wypłacić zgromadzone na swoim koncie środki – wystarczy, że złożysz taką dyspozycję – natychmiast przekażemy je na wskazany przez Ciebie rachunek. Nie obawiaj się ewentualnych trudności – nasza platforma jest prosta w obsłudze, a baza wiedzy oraz doświadczeni eksperci pomogą Ci zrealizować pierwsze  transakcje.

Wykres Swipe

Czym jest waluta SXP?

SXP to natywny token firmy Swipe, który wykorzystywany jest do płatności w  systemie Swipe. Dzięki niemu użytkownicy w prosty sposób mogą dokonywać opłat transakcyjnych. Dodatkową korzyścią jest staking oraz rabaty na platformie Swipe. Swipe to część zdecentralizowanych finansów DeFi, która swoim klientom zapewnia rozmaite produkty oraz usługi. Należy do nich m.in. aplikacja DeFi, w której możliwa jest błyskawiczna konwersa  kryptowalut, walut fiducjarnych i stabilnych. Użytkownicy mogą  również korzystać z karty debetowej Swipe. 

Co jeszcze warto wiedzieć o SXP?

Token  SXP  służy jako zdecentralizowana, natywna cyfrowa waluta. Co istotne, podaż tokena stale się zmniejsza, co jest efektem spalania monet. Karta debetowa Visa będąca ważnym aspektem ekosystemu Swipe, pozwala na korzystanie z  usług bez stakowania SXP. To w znaczącym stopniu odróżnia projekt od innych – podobnych. Karta występuje w różnych wersjach, a każda z nich wiąże się z różnego rodzaju korzyściami. Ta najwyższego poziomu oznacza m.in. subskrypcję Netflix czy Spotify, rabaty w Uberze, Starbucksie etc.  

Nie czekaj – kup Swipe w Bitladon! 

Jesteś zdecydowany na zakup Swipe? Kup walutę już dziś w Bitladon. Wcześniej przeczytaj instrukcje i sprawdź, ile aktualnie kosztuje SXP. Cena zawsze dostępna jest na naszej stronie. W dowolnym momencie możesz również prześledzić historyczne dane, na podstawie których będziesz w  stanie ocenić, czy to odpowiedni czas na inwestycję.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.