Menu Moje konto

Substratum

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,00393
-3.21%24H

Kup monetę substratową za pomocą Bitladon

Substratum, kryptowaluta, która ma na celu pełną decentralizację Internetu, teraz dostępna jest w Bitladon! Jej twórcy chcą, aby każdy mógł w jak najprostszy sposób generować pasywny dochód za pomocą swojego komputera. Dzięki temu rząd oraz monopoliści nie będą mogli dłużej śledzić zachowań internautów w sieci.

Wykres Substratum

Użyj iDeal, aby kupić walutę Substratum

Najłatwiejszym i najszybszym sposobem na zakup walut Substratum, Ethereum i innych walut cyfrowych, jest zastosowanie jednej z dostępnych metod płatności, np. iDeal. Ta metoda transferu środków jest nie tylko bezpieczna i niezawodna, ale także szybka. W czasach, gdy oczekujemy błyskawicznej obsługi, iDeal wydaje się rozwiązaniem niezbędnym. Na szybkość stawiamy zarówno przy realizacji wpłat, jak i wypłat Twoich środków. Gdy sprzedaż Substratum (SUB) i postanowisz dokonać wypłaty, wystarczy, że złożysz taką dyspozycję – środki już wkrótce znajdą się na docelowym koncie! Jeśli zdecydujesz się na zakup SUB, kryptowaluta kosztować Cię będzie dokładnie tyle, ile widzisz na naszej stronie. Podane na niej ceny zawierają już wszelkie koszty transakcji, a Ty nie musisz obawiać się przykrych niespodzianek, gdy kupujesz Substratum. Kurs waluty to nie wszystko – udostępniamy również wykresy, z których dowiesz się, jak kształtowały się ceny waluty na przestrzeni ostatnich miesięcy. Planujesz częsty handel walutami w Bitladon? Jeśli tak, mamy dobrą wiadomość – im częściej handlujesz, tym większy przyznajemy Ci rabat! Dzięki temu, koszty transakcji będą niższe, a Ty na handlu walutami zarobisz jeszcze więcej.

Handel kryptowalutami z kontem Bitladon staje się prosty!

Aby zacząć korzystać z naszej platformy i kupić walutę Substratum, musisz utworzyć swoje konto osobiste bądź biznesowe. Następnie, gdy przeprowadzisz proces jego weryfikacji, będziesz mógł wpłacić na nie pieniądze za pomocą iDeal lub innej metody płatności. Zapewnimy, że wszystkie Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z wytycznymi AVG. Bezpieczeństwo, wygoda i szybkość działania to nasz najwyższy priorytet. Życzymy wielu sukcesów handlowych z Bitladon!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

  • Czym jest Bitladon?
  • Dlaczego powinienem wybrać Bitladon?
  • Czy istnieje limit sprzedaży i zakupu monet?
  • Jaka jest różnica między „wysyłaniem” a „wpłatą”
  • Czy macie wystarczająco dużo monet w magazynie?
Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 1,00 Pod € 1.000,-.
Bancontact
Koszty: € 1,00 + 1.1%
SEPA
Koszty: € 1,00 Pod € 1.000,-.
Giropay
Koszty: € 1,00 + 2%
Sofort
Koszty: € 1,00 + 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.