Menu Moje konto

Stratis

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,41558077
-7.10%24H

Sprawdź aktualną cenę Stratis

Jeśli chcesz kupować lub sprzedawać Stratis (STRAT) oraz inne kryptowaluty w najlepszej cenie, jesteś we właściwym miejscu. Bitladon to platforma internetowa, oferująca szeroki wybór najpopularniejszych walut. Tutaj możesz kupować i sprzedawać Stratis, Tether i inne waluty w sposób bezpieczny i przystępny. Nasza platforma jest prosta i intuicyjna w obsłudze. Z zakupem i sprzedażą walut oradzi sobie każdy, nawet osoby nie mające żadnego doświadczenia ani wiedzy na temat handlu kryptowalutami. Jesteś gotów by kupić Stratis? Kryptowaluta czeka na naszej stronie!

Wykres Stratis

Kupuj i sprzedawaj Stratis w najlepszej cenie 24 godziny na dobę

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo transakcji oraz przejrzyste, jasne zasady. W każdym momencie możesz sprawdzić cenę Stratis (STRAT), Bitcoin i wszystkich innych walut, które oferujemy. Dzięki temu jesteś w stanie świadomie wybrać walutę, w którą chcesz zainwestować. Nie wiesz, od czego zacząć handel? To proste – rejestrujesz swoje konto, wpłacasz na nie środki i zaczynasz handlować! Czy chcesz przekroczyć tygodniowy limit transakcji? Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swoich środków – przechowujemy je w portfelach sprzętowych / offline. Możesz również przechowywać je we własnym portfelu – decyzja należy do Ciebie! Zobacz wszystkie dostępne monety, które oferujemy na naszej platformie. Może zdecydujesz się na zakup Stratis? Kryptowaluta na naszej platformie dostępna jest w najlepszej cenie! Nie czekaj więc – zasil Stratis portfel i zacznij kupować i sprzedawać swoi kryptowaluty już dziś!

Potrzebujesz pomocy?

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rejestracji konta? Sprawdź nasze FAQ i przeczytaj instrukcje. A jeśli wciąż będziesz mieć jakieś pytania, skontaktuj się z nami dzwoniąc pod numer +31 (0) 85 007 4844 lub wysyłając wiadomość e-mail [email protected]. Jesteśmy dostępni w godzinach pracy od 8:00 do 18:00. Z przyjemnością pomożemy w rozwiązaniu wszelkich problemów.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.