Menu Moje konto

Stratis

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,22966
12.28%24H

Sprawdź aktualną cenę Stratis

Jeśli chcesz kupować lub sprzedawać Stratis (STRAT) oraz inne kryptowaluty w najlepszej cenie, jesteś we właściwym miejscu. Bitladon to platforma internetowa, oferująca szeroki wybór najpopularniejszych walut. Tutaj możesz kupować i sprzedawać Stratis, Tether i inne waluty w sposób bezpieczny i przystępny. Nasza platforma jest prosta i intuicyjna w obsłudze. Z zakupem i sprzedażą walut oradzi sobie każdy, nawet osoby nie mające żadnego doświadczenia ani wiedzy na temat handlu kryptowalutami. Jesteś gotów by kupić Stratis? Kryptowaluta czeka na naszej stronie!

Wykres Stratis

Kupuj i sprzedawaj Stratis w najlepszej cenie 24 godziny na dobę

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo transakcji oraz przejrzyste, jasne zasady. W każdym momencie możesz sprawdzić cenę Stratis (STRAT), Bitcoin i wszystkich innych walut, które oferujemy. Dzięki temu jesteś w stanie świadomie wybrać walutę, w którą chcesz zainwestować. Nie wiesz, od czego zacząć handel? To proste – rejestrujesz swoje konto, wpłacasz na nie środki i zaczynasz handlować! Czy chcesz przekroczyć tygodniowy limit transakcji? Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swoich środków – przechowujemy je w portfelach sprzętowych / offline. Możesz również przechowywać je we własnym portfelu – decyzja należy do Ciebie! Zobacz wszystkie dostępne monety, które oferujemy na naszej platformie. Może zdecydujesz się na zakup Stratis? Kryptowaluta na naszej platformie dostępna jest w najlepszej cenie! Nie czekaj więc – zasil Stratis portfel i zacznij kupować i sprzedawać swoi kryptowaluty już dziś!

Potrzebujesz pomocy?

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rejestracji konta? Sprawdź nasze FAQ i przeczytaj instrukcje. A jeśli wciąż będziesz mieć jakieś pytania, skontaktuj się z nami dzwoniąc pod numer +31 (0) 85 007 4844 lub wysyłając wiadomość e-mail [email protected]. Jesteśmy dostępni w godzinach pracy od 8:00 do 18:00. Z przyjemnością pomożemy w rozwiązaniu wszelkich problemów.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.