Menu Moje konto

StormX

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,00224
-1.32%24H

Kup kryptowalutę Storm łatwo i szybko w Bitladon.pl!

Kryptowaluta Storm stwarza możliwość zarabiania poprzez wykonywanie małych zadań. Jakich? Na przykład po wyrażeniu opinii o produkcie w Internecie, obejrzeniu filmu lub opinii na temat strony internetowej. Te zadania możesz w prosty sposób wykonać za pomocą telefonu komórkowego. Firmy mogą korzystać z aplikacji Storm do celów marketingowych oraz badań rynku. Ty również, gdy utworzysz swoją nową stronę internetową, będziesz chciał wiedzieć, co na jej temat sądzą odwiedzający ją użytkownicy. Ci zaś nagradzani będą za dzielenie się opiniami za pośrednictwem waluty Storm.

Wykres StormX

Zacznij kupować monety STORM już dziś po korzystnym kursie

Utworzenie konta w Bitladon jest proste i daje możliwość handlu do 100 € tygodniowo walutą Storm, Litecoin i innymi kryptowalutami. Aby znieść ten limit, musisz zweryfikować swoje konto. Po przesłaniu stosownych dokumentów, weryfikacja zwykle odbywa się w ciągu pół godziny (w godzinach pracy). Twoje konto zostanie zweryfikowane w najkrótszym możliwym czasie, gdy połączysz je ze swoim rachunkiem bankowym za pomocą iDeal. Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo podanych w czasie weryfikacji danych – są bezpiecznie przechowywane offline i przetwarzane zgodnie z wytycznymi AVG. Gotów, aby już dziś kupować Storm? Cena waluty, którą widzisz na naszej stronie zawiera już wszelkie opłaty! A może zastanawiasz się, czy to dobry moment na inwestycję w Storm? Kurs oraz wykresy dostępne na naszej stronie, pomogą Ci podjąć decyzję! Dzięki nim będziesz w stanie ocenić, czy warto zainwestować właśnie w Storm – kryptowaluta jest jedną z ponad 200 dostępnych cyfrowych walut na naszej stronie! 

Czy nadal potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, zajrzyj do FAQ – specjalnej strony, na której odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania. Znajdziesz na niej również szereg instrukcji, w których wyjaśniamy zasady działania naszej platformy. Czy nadal potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00 za pośrednictwem czatu, telefonu lub e-maila. Możesz również skontaktować się z nami poza godzinami naszej pracy. Wówczas jednak czas oczekiwania na odpowiedź może się wydłużyć.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Deposit euro

Enter the desired amount:

Transaction fee will be deducted of the given amount.

iDeal
Costs: € 0,00
Bancontact
Costs: 1.1%
SEPA
Costs: € 0,00
Giropay
Costs: 2%
Sofort
Costs: 2%
Manual transfer: This week you can still deposit a maximum of . Minimal deposit is € 10,-.

Our bank account number (IBAN):
NL08 BUNQ 2291 5794 28

In the name of:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Description (client number):


We process desposited euro directly. Keep in mind that a manual transfer may take one business day.