Menu Moje konto

Storj

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,48702367
20.94%24H

Kup walutę Storj Coin w Bitladon

Planuejsz pierwszą inwestycję w walutę Storj? Jeśli tak, świetnie trafiłeś – Bitladon to odpowiednie miejsce dla Ciebie! Nasza platforma zaprojektowana została w taki sposób, aby każdy, nawet osoba początkująca, bez trudu mogła kupić bądź sprzedać Storj Coin bądź inne waluty. Nasza giełda oferuje ich ponad 200, więc bez trudu wybierzesz odpowiednią dla siebie! Jedyne, czego potrzebujesz, aby zacząć, jest konto użytkownika. Sam decydujesz, jakie konto utworzysz – prywatne czy biznesowe. Każde zapewni Ci łatwy, bezpieczny i szybki handel walutami. 

Wykres Storj

Stawiamy na bezpieczeństwo i jasne zasady

Korzystając z naszej platformy, nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo. Dane, które podasz w czasie utworzenia konta czy późniejszej weryfikacji, przetwarzać będziemy z najwyższą starannością, zgodnie z wytycznymi AVG. Twoje środki również będą całkowicie bezpieczne, a decyzja o tym, gdzie będą przechowywane, należy do Ciebie. Możesz umieścić je we własnym portfelu lub na naszych bezpiecznych serwerach offline. Jeśli zdecydujesz o wypłacie zgromadzonych środków, wystarczy, że złożysz taką dyspozycję – błyskawicznie przekierujemy Twoje pieniądze we wskazane miejsce! Swoje konto możesz w każdej chwili zasilić środkami za pomocą nowoczesnych metod płatności, np. SEPA lub Sofort. Dzięki temu środki niemal natychmiast będą dostępne na Twoim koncie. 

Sprawdź aktualny kurs Storj

Podjąłeś decyzję o zakupie Storj? Kurs waluty, zawsze aktualny, znajdziesz na naszej stronie. Oprócz niego znajdziesz tam również wykres, z którego dowiesz się, czy to odpowiedni moment na zakup kryptowaluty Storj. Jeżeli nie masz czasu, aby na bieżąco monitorować ceny walut, możesz skonfigurować automatyczną transakcję i samodzielnie zdecydować, ile jesteś w stanie zapłacić za daną walutę. Jeśli chcesz zasilić swój portfel Storj, mamy dobrą wiadomość – po zakupie bez przeszkód będziesz mógł wymienić walutę na inną. Dzięki funkcji “dowolna za dowolną” nie tylko błyskawicznie wymienisz waluty, ale też zaoszczędzisz połowę kosztów transakcji.

Poproś o pomoc eksperów

W Bitladon wierzymy, że handel walutami może być prosty i dostępny dla każdego. Aby taki był również dla Ciebie, przygotowaliśmy sekcję z najczęściej zadawnaymi pytaniami oraz czytelne instrukcje. Przeczytaj je, by dowiedzieć się, jak funkcjonuje nasza platforma i uzupełnić ewentualne braki w wiedzy. Jeśli nie dadzą Ci odpowiedzi na frapujące Cię pytania, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Z przyjemnością udzielimy ci informacji i rozwiejemy wszelkie wątpliwości! Możesz wysłać nam wiadomość e-mail, zadzwonić na naszą infolinię bądź porozmawiać z nami na czacie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie, w godzinach naszej pracy. W weekendy czas oczekiwania na odpowiedź może być nieco dłuższy.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.