Menu Moje konto

Stellar

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,05884
-0.61%24H

Handluj walutą Stellar w najlepszej, rynkowej cenie

Zastanawiasz się nad inwestycją w Stellar – kryptowalutą, która staje się coraz bardziej popularna? A może chcesz kupić lub sprzedać inną kryptowalutę w korzystnej cenie lub planujesz rozpocząć bezpieczny i łatwy handel kryptowalutami? W Bitladon nie potrzebujesz żadnego doświadczenia ani wiedzy – każdy może wejść do świata handlu kryptowalutami! Jedyne, co musisz zrobić, to założyć swoje konto, wpłacić na nie trochę pieniędzy i dokonać wyboru, jaką walutę chcesz kupić – Stellar to tylko jedna z wielu możliwości wyboru! Decydując się na zakup waluty Stellar, cena z pewnością zaskoczy cię pozytywnie – nasze kursy są najlpesze na rynku!

Wykres Stellar

Wybierz inwestowanie w Stellar lub dowolną inną walutę w korzystnej cenie

Niezależnie od tego, czy chcesz kupić lub sprzedać Stellar czy inną kryptowalutę, powinieneś to zrobić w Bitladon. Oferujemy bezpieczną i łatwą w obsłiudze platformę handlową. Po prostu zarejestruj swoje konto i zacznij! Oferujemy szeroki wybór walut i zawsze mamy ich na tyle dużo, że będziesz mógł kupić tyle, ile chcesz. Sprawdź, które są aktualnie dostępne: bitcoiny, Stellar czy XLM – kryptowaluta, i to nie jedna, czeka na ciebie w Bitladon! Ponieważ pobieramy tylko 2% opłaty, nasze ceny są bardzo konkurencyjne. To nie koniec dobrych wieści – opłata ta może spaść do 1,75%, gdy zostaniesz stałym klientem. Ważna jest dla nas również przejrzystość i bezpieczeństwo, dlatego  aby wpłacić więcej niż sugeruje tygodniowy limit, musisz zweryfikować swoje konto. Zrobisz to w szczegółowych ustawieniach. Nasza platforma pozwoli Ci również śledzić aktualne kursy kryptowalut, w tym Stellar. Wykres z ostatnich miesięcy również okażą się przydatny – dzięki niemu będziesz mógł przeanalizować tendencje i zdecydować, czy to odpowiedni moment na zakup bądź sprzedaż waluty. 
Zacznij już teraz i zobacz, co świat handlu kryptowalutami ma ci do zaoferowania!

Odpowiemy na każde pytanie

Masz pytania dotyczące naszej platformy lub problemy z rejestracją konta? Sprawdź nasze FAQ i przeczytaj instrukcję. Wciąż masz pytanie? Prosimy o kontakt pod numerem tel. +31 (0) 85 007 4844 w godzinach od 8:00 do 18:00. Możesz również wysyłać do nas wiadomość e-mail lub porozmawiać z nami na czacie. Jesteśmy tutaj, po to, by pomóc Ci w każdy możliwy sposób!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

  • Czym jest Bitladon?
  • Dlaczego powinienem wybrać Bitladon?
  • Czy istnieje limit sprzedaży i zakupu monet?
  • Jaka jest różnica między „wysyłaniem” a „wpłatą”
  • Czy macie wystarczająco dużo monet w magazynie?
Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 1,00 Pod € 1.000,-.
Bancontact
Koszty: € 1,00 + 1.1%
SEPA
Koszty: € 1,00 Pod € 1.000,-.
Giropay
Koszty: € 1,00 + 2%
Sofort
Koszty: € 1,00 + 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.