Menu Moje konto

Stellar

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,08711400
-0.42%24H

Handluj walutą Stellar w najlepszej, rynkowej cenie

Zastanawiasz się nad inwestycją w Stellar – kryptowalutą, która staje się coraz bardziej popularna? A może chcesz kupić lub sprzedać inną kryptowalutę w korzystnej cenie lub planujesz rozpocząć bezpieczny i łatwy handel kryptowalutami? W Bitladon nie potrzebujesz żadnego doświadczenia ani wiedzy – każdy może wejść do świata handlu kryptowalutami! Jedyne, co musisz zrobić, to założyć swoje konto, wpłacić na nie trochę pieniędzy i dokonać wyboru, jaką walutę chcesz kupić – Stellar to tylko jedna z wielu możliwości wyboru! Decydując się na zakup waluty Stellar, cena z pewnością zaskoczy cię pozytywnie – nasze kursy są najlpesze na rynku!

Wykres Stellar

Wybierz inwestowanie w Stellar lub dowolną inną walutę w korzystnej cenie

Niezależnie od tego, czy chcesz kupić lub sprzedać Stellar czy inną kryptowalutę, powinieneś to zrobić w Bitladon. Oferujemy bezpieczną i łatwą w obsłiudze platformę handlową. Po prostu zarejestruj swoje konto i zacznij! Oferujemy szeroki wybór walut i zawsze mamy ich na tyle dużo, że będziesz mógł kupić tyle, ile chcesz. Sprawdź, które są aktualnie dostępne: bitcoiny, Stellar czy XLM – kryptowaluta, i to nie jedna, czeka na ciebie w Bitladon! Ponieważ pobieramy tylko 2% opłaty, nasze ceny są bardzo konkurencyjne. To nie koniec dobrych wieści – opłata ta może spaść do 1,75%, gdy zostaniesz stałym klientem. Ważna jest dla nas również przejrzystość i bezpieczeństwo, dlatego  aby wpłacić więcej niż sugeruje tygodniowy limit, musisz zweryfikować swoje konto. Zrobisz to w szczegółowych ustawieniach. Nasza platforma pozwoli Ci również śledzić aktualne kursy kryptowalut, w tym Stellar. Wykres z ostatnich miesięcy również okażą się przydatny – dzięki niemu będziesz mógł przeanalizować tendencje i zdecydować, czy to odpowiedni moment na zakup bądź sprzedaż waluty. 
Zacznij już teraz i zobacz, co świat handlu kryptowalutami ma ci do zaoferowania!

Odpowiemy na każde pytanie

Masz pytania dotyczące naszej platformy lub problemy z rejestracją konta? Sprawdź nasze FAQ i przeczytaj instrukcję. Wciąż masz pytanie? Prosimy o kontakt pod numerem tel. +31 (0) 85 007 4844 w godzinach od 8:00 do 18:00. Możesz również wysyłać do nas wiadomość e-mail lub porozmawiać z nami na czacie. Jesteśmy tutaj, po to, by pomóc Ci w każdy możliwy sposób!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.