Menu Moje konto

Steem

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,13304
5.53%24H

Handel kryptowalutami zacznij w Bitladon!

Chcesz rozpocząć handel kryptowalutami? Świetnie trafiłeś – Bitladon to prosta w obsłudze platforma dedykowana nie tylko doświadczonym, ale także początkującym traderom. Dzięki niej Twoje początki w świecie handlu kryptowalutami będą łatwiejsze niż myślisz! Jedynym, co musisz zrobić, aby zacząć, jest utworzenie swojego konta. Już po chwili będziesz mógł kupić kryptowalutę Steem bądź inną, którą wybierzesz na naszej platformie.

Wykres Steem

Jaką walutą jest Steem?

Steem to waluta dedykowana użytkownikom serwisu Steemit.com. Przypomina on portale społecznościowe takie jak Facebook czy Twitter, a odróżnia go od nich fakt, że aktywność użytkowników premiowana jest tokenem cyfrowym Steem. Pewną pulę tych tokenów użytkownicy otrzymują po rejestracji w serwisie, a następnie mogą wykorzystać je do głosowania na zamieszczone w nim treści. Autorzy treści, które zebrały najwięcej głosów, odbierają nagrody w Steemach.

Dokonaj najlepszego wyboru

Zastanawiasz się nad kupnem waluty? Sprawdź kurs Steem naszej stronie! W podjęciu decyzji mogą pomóc Ci również wykresy, które przedstawiają trendy z ostatnich miesięcy. Obserwując je w prosty sposób sprawdzisz, jak kształtowała się cena waluty w przeszłości. To pozwoli Ci ocenić, czy to odpowiedni moment na inwestycję i czy dana waluta jest najlepszym możliwym wyborem. To nie koniec korzyści, jakie zyskasz kupując i sprzedając waluty w Bitladon – jeśli zostaniesz naszym stałym klientem, zaoferujemy Ci najlepsze ceny! Podjąłeś decyzję o zakupie waluty Steem? kryptowaluta kosztuje dokładnie tyle, ile widzisz na stronie, a podana cena zawiera już wszystkie opłaty.

Utwórz konto, by zacząć

Jeśli jesteś gotów, aby kupić Steem, kurs waluty nie budzi wątpliwości, czas, byś utworzył swoje konto w Bitladon. Zrobisz to w zaledwie kilka chwil! Gdy skończysz, poddamy Twoje konto szybkiej weryfikacji, po której będziesz mógł zasilić konto środkami. Jeśli będziesz mieć jakieś pytania lub wątpliwości, przeczytaj nasze instrukcje, odwiedź sekcję z najczęściej zadawanymi pytaniami lub skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Z przyjemnością udzielimy Ci wszelkich informacji!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.