Menu Moje konto

Status

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,01676
7.23%24H

Kupuj i sprzedawaj Status (SNT) w Bitladon

Jeśli zamierzasz postawić swe pierwsze kroki w świecie handlu kryptowalutami oraz kupić SNT, jesteś w odpowiednim miejscu – Bitladon to platforma dedykowana właśnie dla Ciebie! Z jej obsługą poradzą sobie zarówno osoby doświadczone, jak i początkujące, które nie mają zaawansowanej wiedzy. Naszym celem jest sprawienie, by handel kryptowalutami był prosty i dostępny dla każdego.

Wykres Status

Bezpieczeństwo i jasne zasady

W Bitladon dużą wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa, dlatego gdy utworzysz swoje konto i poddasz je weryfikacji, Twoje dane przetwarzać będzie z największą starannością, zgodnie z wytycznymi AVG. Weryfikacja służy jednak nie tylko bezpieczeństwu – to właśnie dzięki niej możesz kupować Status oraz inne waluty bez ograniczeń! Jeśli z niej zrezygnujesz, będzie obowiązywał Cię limit transakcji do łącznej wartości 100 euro tygodniowo. W Bitladon nie musisz obawiać się ukrytych kosztów. Gdy kupujesz Status, krytpowaluta kosztuje dokładnie tyle, ile widzisz na stronie – jej cena zawiera już wszystkie opłaty.

Kupuj waluty w najlepszej cenie

Chcesz kupić SNT? Kurs waluty w dowolnym momencie możesz sprawdzić na naszej stronie! To nie wszystko – udostępniamy również przejrzyste wykresy ukazujące trendy z ostatnich kilku miesięcy. To właśnie na ich podstawie będziesz mógł ocenić, czy to odpowiedni czas na inwestycję w walutę. Jeśli nie masz czasu, aby na bieżąco śledzić kurs waluty Status (SNT), nic nie szkodzi – zrobimy to za Ciebie! Możesz skonfigurować transakcję automatyczną i kupić walutę w momencie, gdy osiągnie pożądaną cenę.

Zadaj nam pytanie

Początki handlu walutami bywają trudne – coś o tym wiemy! Wierzymy jednak, że mogą być proste i naszym celem jest sprawić, by właśnie takie były dla Ciebie. W tym celu przygotowaliśmy sekcję z najczęściej zadawanymi pytaniami oraz przejrzyste instrukcje. Jeśli nie znajdziesz w nich informacji, których szukasz, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej – nasi eksperci z przyjemnością odpowiedzą na każde Twoje pytanie!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.