Menu Moje konto

Status

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,02252140
2.67%24H

Kupuj i sprzedawaj Status (SNT) w Bitladon

Jeśli zamierzasz postawić swe pierwsze kroki w świecie handlu kryptowalutami oraz kupić SNT, jesteś w odpowiednim miejscu – Bitladon to polska giełda kryptowalut dedykowana właśnie dla Ciebie! Z jej obsługą poradzą sobie zarówno osoby doświadczone, jak i początkujące, które nie mają zaawansowanej wiedzy. Naszym celem jest sprawienie, by handel kryptowalutami był prosty i dostępny dla każdego. 

Wykres Status

Bezpieczeństwo i jasne zasady

W Bitladon dużą wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa, dlatego gdy utworzysz swoje konto i poddasz je weryfikacji, Twoje dane przetwarzać będzie z największą starannością, zgodnie z wytycznymi AVG. Weryfikacja służy jednak nie tylko bezpieczeństwu – to właśnie dzięki niej możesz kupować Status oraz inne waluty bez ograniczeń! Jeśli z niej zrezygnujesz, będzie obowiązywał Cię limit transakcji do łącznej wartości 100 euro tygodniowo. W Bitladon nie musisz obawiać się ukrytych kosztów. Gdy kupujesz Tether, Status, krytpowaluta kosztuje dokładnie tyle, ile widzisz na stronie – jej cena zawiera już wszystkie opłaty. 

Kupuj waluty w najlepszej cenie

Chcesz kupić SNT? Kurs waluty w dowolnym momencie możesz sprawdzić na naszej stronie! To nie wszystko – udostępniamy również przejrzyste wykresy ukazujące trendy z ostatnich kilku miesięcy. To właśnie na ich podstawie będziesz mógł ocenić, czy to odpowiedni czas na inwestycję w walutę. Jeśli nie masz czasu, aby na bieżąco śledzić kurs waluty Status (SNT), XRP, nic nie szkodzi – zrobimy to za Ciebie! Możesz skonfigurować transakcję automatyczną i kupić walutę w momencie, gdy osiągnie pożądaną cenę. 

Zadaj nam pytanie

Początki handlu walutami bywają trudne – coś o tym wiemy! Wierzymy jednak, że mogą być proste i naszym celem jest sprawić, by właśnie takie były dla Ciebie. W tym celu przygotowaliśmy sekcję z najczęściej zadawanymi pytaniami oraz przejrzyste instrukcje. Jeśli nie znajdziesz w nich informacji, których szukasz, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej – nasi eksperci z przyjemnością odpowiedzą na każde Twoje pytanie!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.