Menu Moje konto

Spendcoin

Warning: This coin is currently under maintenance and we are temporarily unable to trade it.

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,06302
66.63%24H

Kup walutę SpendCoin w Bitladon w najlepszej cenie

Szukasz giełdy, na której szybko, bezpiecznie i tanio kupisz walutę SPND? Bitladon to miejsce odpowiednie dla Ciebie! Nasza giełda kryptowalut online stworzona została dla wszystkich, którzy chcieliby postawić pierwsze kroki w świecie handlu walutami i którym zależy na najlepszych, rynkowych cenach. Oprócz SpendCoin, w Bitladon czeka na Ciebie ponad 200 innych walut i tylko od Ciebie zależy, którą z nich wybierzesz. Sprawdź naszą ofertę i podejmij decyzję już dziś! 

Wykres Spendcoin

Utwórz konto, by rozpocząć handel

By rozpocząć handel cyfrowymi walutami w Bitladon, musisz utworzyć swoje konto. To proste i zajmie Ci zaledwie chwilę. Możesz utworzyć konto prywatne bądź biznesowe - decyzja należy do Ciebie! Ty zadecydujesz również o tym, w jaki sposób zasilisz konto środkami (czy wybierzesz tradycyjną metodę płatności, czy nowoczesną, taką jak np. iDeal), i gdzie przechowywać będziesz zakupione waluty. Możesz bowiem umieścić je we własnym portfelu lub na naszych bezpiecznych serwerach offline. Gdy utworzysz swoje konto, poddamy je szybkiej weryfikacji, po której nie będzie obowiązywał Cię limit transakcji. Nie musisz obawiać się o dane, które podasz w czasie weryfikacji – przetwarzać będziemy je zgodnie z wytycznymi AVG, z zachowaniem największej ostrożności. 

Sprawdź aktualny kurs Spend Coin

Nim podejmiesz decyzję o inwestycji, koniecznie sprawdź aktualny kurs SpendCoin na naszej stronie. Oprócz niego znajdziesz tam również wykres, z którego dowiesz się, jak kształtowały się ceny waluty w przeszłości. Ceny podane na stronie zawierają już koszty transakcji, dzięki czemu zawsze wiesz, co kupujesz i ile za to zapłacisz. Istnieją jednak sposoby, by koszty były jeszcze niższe. Najprostszy? Zostań naszym stałym klientem! Przyznamy Ci wówczas rabat, dzięki któremu będziesz mógł kupować waluty jeszcze taniej. Inną możliwością jest skorzystanie z naszej funkcji “dowolna za dowolną” a więc wymiana jednej waluty na inną – w ten sposób zaoszczędzisz połowę kosztów transakcji!

Zadaj nam pytanie

Interesuje Cię kryptowaluta SPND, ale wciąż obawiasz się zakupu na naszej platformie? A może masz jakieś pytanie, na które chciałbyś poznać odpowiedź? Koniecznie sprawdź, czy nie udzieliliśmy jej już w naszej sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami. Przeczytaj również nasze instrukcje.  Jeśli nie znajdziesz w nich poszukiwanych informacji, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. We wszystkim z przyjemnością Ci pomożemy!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.