Menu Moje konto

SONM

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,00598
10.40%24H

Zakup SNM – teraz prosty i szybki

SNM oznacza Superkomputer Organizowany przez Network Mining. Sieć Sonm umożliwia właścicielom wynajęcie serwerów, komputerów lub sprzętu wydobywczego osobom trzecim za pośrednictwem Fog Computing. Waluta ta jest używana jako waluta wewnętrzna. SONM możesz w prosty sposób zakupić w Bitladon. A może SONM nie jest tym, czego szukasz? Sprawdź naszą ofertę, w której znajduje się ponad 200 innych walut cyfrowych.. Stawiamy na proste i szybkie działanie oraz przejrzyste zasady.

Wykres SONM

Kup kryptowalutę za pomocą GiroPay lub Sofort

Uważamy, że handel kryptowalutami może i powinien być prosty, tak, jak kupno nowej pary butów przez Internet. Właśnie dlatego, dokonując zakupu w Bitladon, możesz zapłacić za pomocą jednej z dostępnych metod płatności, np. GiroPay lub Sofort. Jeśli chcesz rozpocząć handel walutami, zacznij od utworzenia swojego konta prywatnego bądź biznesowego – decyzja należy do Ciebie. Do momentu weryfikacji, obowiązywać Cię będzie limit transakcji do 100 euro na tydzień. Po przejściu procesu weryfikacji, będziesz mógł handlować walutami niemal bez ograniczeń.

Kup SONM w najlepszej cenie

Chcesz w najlepszej cenie kupić SONM? Kurs, zawsze aktualny, znajdziesz na naszej stronie! Polecamy Ci również sprawdzenie wykresu SONM, Golem i innych walut – na podstawie zebranych i przedstawionych na wykresie danych będziesz w stanie ocenić, czy to odpowiedni moment na inwestycję. Kupując walutę w Bitladon, nie musisz obawiać się kosztów i opłat dodatkowych – ceny podane na stronie zawierają już koszty transakcji. Dzięki temu, gdy kupujesz SNM, kryptowaluta kosztuje dokładnie tyle, ile widzisz na stronie.

Utknąłeś? Potrzebujesz pomocy?

Nie martw się – jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc. A może masz pytania dotyczące naszej platformy? W pierwszej kolejności polecamy Ci zajrzeć do sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami. Warto również przeczytać dostępne na stronie instrukcje. Jeżeli nie znajdziesz tam poszukiwanych informacji, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Pozostajemy do Twojej dyspozycji w każdym dniu roboczym od 9:00 do 17:00. Jeśli w pozostałych godzinach będziesz mieć jakieś pytanie, wyślij nam wiadomość e-mail. Choć czas reakcji po godzinach naszej pracy może być nieco dłuższy, dołożymy wszelkich starań, byś jak najszybciej otrzymał odpowiedź.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.