Menu Moje konto

SOLVE

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,08092
-0.88%24H

Utwórz konto w Bitladon i zacznij – to proste!

Czy handel walutami może być prosty? W Bitladon wierzymy, że tak! Liczymy, że uda nam się przekonać o tym i Ciebie, a żeby to zrobić, zachęcamy – utwórz konto w naszej platformie! Tworzenie konta zajmie Ci zaledwie chwilę, po której przeprowadzimy krótki proces weryfikacji. Dzięki niej nie będzie obowiązywał Cię limit transakcji i bez ograniczeń będziesz mógł kupować kryptowalutę Solve oraz inne, dostępne na naszej stronie. Jest ich ponad 200, więc z pewnością wybierzesz odpowiednią walutę dla siebie!

Wykres SOLVE

Jak to działa?

Zdecydowałeś o inwestycji w walutę Solve i zastanawiasz się, jak to działa? To proste – na początek musisz założyć swoje konto prywatne bądź biznesowe. Po chwili, gdy konto będzie już gotowe, poddamy je krótkiej weryfikacji, dzięki której przestanie obowiązywać Cię tygodniowy limit transakcji! Dane, które podasz w procesie weryfikacji przetwarzać będziemy z największą starannością, zgodnie w wytycznymi RODO. Po jej ukończeniu będziesz mógł wpłacić na swoje konto środki z pomocą jednej z dostępnych metod płatności, np. iDeal lub Bancontact. Sam decydujesz o tym, gdzie przechowywać będziesz zakupione jednostki Solve. Portfel prywatny jest jedną z opcji, kolejną są nasze bezpieczne portfele offline.

Sprawdź aktualny kurs Solve

Nim podejmiesz decyzję o inwestycji, sprawdź aktualny kurs Solve na naszej stronie! Znajdziesz tam również przejrzyste wykresy, które pokazują, jak kształtowała się cena waluty na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy. Wystarczy jeden rzut oka, byś wiedział, czy w danym momencie opłaca się inwestycja w Solve. Wykres oraz nasza baza wiedzy, w początkowym etapie będą dla Ciebie cennym źródłem wiedzy. Stawiamy na jasne, przejrzyste zasady, dlatego ceny, które widzisz na stronie, są ostateczne – zawierają już wszystkie opłaty! Jeśli chcesz je obniżyć i zarabiać na handlu walutami jeszcze więcej, zostań naszym stałym klientem – zaoferujemy Ci wówczas korzystny rabat.

Masz problem? Poproś o pomoc

Choć staramy się, aby nasza platforma była prosta w obsłudze, początkowo możesz potrzebować wsparcia i wskazówek. Wiele cennych informacji znajdziesz w FAQ oraz w instrukcjach. Jeśli jednak wciąż będziesz mieć jakieś pytania, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Możesz wysłać nam wiadomość e-mail, porozmawiać z nami na czacie lub zadzwonić na naszą infolinię. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.