Menu Moje konto

Skycoin

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 3,32986
6.32%24H

Kupuj waluty szybko i bezpiecznie w Bitladon

Chcesz wejść do świata handlu krytpowalutami, ale obawiasz się o swoje bezpieczeństwo? W Bitladon możesz czuć się całkowicie bezpiecznie! Nasza firma z siedzibą w Holandii, stworzyła prostą w obsłudze, dostępną dla każdego platformę, za pośrednictwem której łatwo i szybko kupisz bądź sprzedaż SKY, XRP i inne waluty. Nie czekaj – zacznij już dziś i przekonaj się, jakie to proste!

Wykres Skycoin

Utwórz swoje konto i zacznij

By zacząć handlować walutami w Bitladon, musisz utworzyć swoje konto. Tylko od Ciebie zależy, czy utworzysz konto prywatne czy biznesowe – masz pełną dowolność! Ty decydujesz również o tym, w jaki sposób zasilisz swoje konto środkami. Możesz zrobić to dokonując tradycyjnego przelewu bądź korzystając z jednej z nowoczesnych metod płatności, np. iDeal lub Bancontact. Za ich pomocą w mgnieniu oka połączysz swoje konto z rachunkiem bankowym. Gdy Twoje konto będzie już utworzone, poddaj je szybkiej weryfikacji. Dzięki niej niemal bez ograniczeń będziesz mógł kupować SkyCoin, Ethereum i inne waluty. Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo danych, które podasz w czasie weryfikacji – wszystkie przetwarzać będziemy z największą starannością, zgodnie z wytycznymi AVG. 

Zostań stałym klientem i płać mniej

Chcesz kupować waluty w najlepszej cenie? Skorzystaj z giełdy handlu kryptowalutami Bitladon! Na naszej platformie w prosty sposób sprawdzisz aktualny kurs SKY, Tether oraz innych walut. Naszym użytkownikom udostępniamy również wykresy, z których możesz dowiedzieć się, jak kształtowały się ceny waluty w przeszłości. Jeżeli nie masz czasu, aby stale sprawdzać, ile kosztuje SKY, kurs waluty, który Ci odpowiada, możesz ustalić samodzielnie. To możliwe dzięki automatycznej transakcji, którą skonfigurujesz w naszym serwisie. Sam decydujesz, ile jesteś w stanie zapłacić! Jeżeli zostaniesz naszym stałym klientem, zyskasz dodatkowy rabat i będziesz zarabiać na handlu walutami jeszcze więcej. Zachęcamy Cię również do skorzystania z naszej funkcji “dowolna za dowolną”, a więc wymiany jednej waluty na inną. W ten sposób możesz zaoszczędzić nawet połowę kosztów transakcji! 

Skorzystaj ze wsparcia ekspertów

Jeśli dopiero wkraczasz do świata handlu kryptowalutami i po raz pierwszy chcesz kupić SkyCoin (ICO) bądź inną walutę, skorzystaj ze wsparcia, jakim są nasze instrukcje. Dowiesz się z nich wielu istotnych rzeczy na temat funkcjonowania platformy oraz handlu walutami! Polecamy Ci również sprawdzić sekcję z najczęściej zadawanymi pytaniami. A co, jeśli nie znajdziesz wśród nich odpowiedzi na te, które nurtują właśnie Ciebie? Nic straconego! W każdej chwili możesz bowiem skontaktować się z naszym działem pomocy technicznej. W tygodniu jesteśmy dostępni w godzinach pracy, zaś w weekend na odpowiedź być może będziesz musiał zaczekać nieco dłużej. Napisz nam wiadomość e-mail lub zadzwoń na naszą infolinię! Możesz również rozpocząć z nami konwersację na czacie. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.