Menu Moje konto

Siacoin

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,00284083
-7.61%24H

Kup lub sprzedaj Siacoin w aktualnej cenie

Czy chcesz kupić lub sprzedać Siacoin (SC) w dobrej cenie? Szukasz niezawodnej platformy, na której łatwo i bezpiecznie będziesz mógł handlować kryptowalutami? W Bitladon oferujemy bezpieczną i łatwą w użyciu platformę, z obsługą której poradzą sobie nawet początkujący. W prosty sposób możesz zarejestrować swoje konto, wpłacić pieniądze i zacząć kupować lub sprzedawać Siacoin, Bitcoin lub dowolną inną walutę w najlepszej cenie. Aktualny kurs Saicoin w każdej chwili możesz sprawdzić na naszej stronie.

Wykres Siacoin

W jakiej cenie chcesz kupić Siacoin?

Dzięki giełdzie kryptowalut online Bitladon, rozpoczęcie handlu kryptowalutami jest proste. Wystarczy zarejestrować konto, wpłacić na nie środki i rozpocząć handel. Początkowo będzie obowiązywać Cię tygodniowy limit transakcji do łącznej kwoty 100 €. Jeśli chcesz go zwiększyć i handlować Siacoin (SC) bez ograniczeń, poddaj swoje konto werfikacji. 

W Bitladon oferujemy szeroki wybór cyfrowych walut i zapas, dzięki któremu nigdy nie zabraknie tej, którą chcesz kupić. Nasze główne cele to łatwość obsługi, przejrzystość i bezpieczeństwo. Nie musisz obawiać się o swoje środki – przechowujemy je na bezpiecznych portfelach sprzętowych online. Możesz przechowywać je we własnym portfelu – decyzja należy do Ciebie! 

Naszą platformę przygotowaliśmy w taki sposób, aby tak prosta, jak tylko to możliwe. Zarejestruj swoje konto już dziś i zacznij stawiać pierwsze kroki w świecie handlu kryptowalutami. Przed dokonaniem transkacji, sprawdź, ile kosztuje i jak zmieniała się wartość Siacoin. Kurs wraz z historycznymi zmianami sprawdzisz na naszej stronie! Dzięki temu będziesz wiedzieć, czy dany moment jest odpowiedni na zakup waluty. 

Czekamy na Twoje pytania

Potrzebujesz pomocy przy założeniu konta lub masz jakieś pytanie? Sprawź nasze FAQ lub przeczytaj instrukcje. Jeśli wciąż trapią Cię wątpliwości, zadzwoń do nas pod numer +31 (0) 85 007 4844 lub wyślij nam e-mail. W godzinach pracy od 8:00 do 18:00 staramy się odpowiadać tak szybko, jak tylko to możliwe. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli pomóc Ci zacząć handlować kryptowalutami.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.