Menu Moje konto

Selfkey

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,00895290
-5.68%24H

Kup Selfkey w Bitladon – prostej w obsłudze, przyjaznej platformie

Chcesz kupić Key, Litecoin bądź inną walutę w najlepszej cenie? A może zależy Ci na prostej obsłudze i przejrzystej platformie, na której bez trudu rozpoczniesz handel walutami? W każdym z tych przypadków, zapraszamy Cię do skorzystania z giełdy kryptowalut Bitladon! Nasza platforma zaprojektowana została w taki sposób, aby każdy, również osoby początkujące, z łatwością mogły kupować i sprzedawać waluty. Chcemy, aby handel nimi był tak prosty, jak tylko to możliwe!

Wykres Selfkey

Zasil konto przez Baconcact i kupuj waluty bez ograniczeń

Aby zacząć handlować walutami w Bitladon, musisz utworzyć swoje konto. Już po chwili będziesz mógł zasilić je środkami za pomocą jednej spośród dostępnych metod płatności, np. Bancontact. Za jej pomocą w prosty sposób połączysz konto z rachunkiem bankowym i zweryfikujesz swoją tożsamość. Weryfikacja to szybki i nieskomplikowany proces, dzięki któremu niemal bez ograniczeń będziesz mógł kupować Selfkey, Tether i inne waluty. Jeśli z niej zrezygnujesz, obowiązywać Cię będzie tygodniowy limit transakcji do łącznej wartości 100 euro. W Bitladon sam decydujesz o tym, w jaki sposób przechowywać będziesz zakupioną walutę. Możesz umieścić ją we własnym portfelu lub na naszych bezpiecznych serwerach offline. 

Kupuj waluty w najlepszych cenach

Każdy, kto kupuje waluty, chce uzyskać najepsze ceny. Jeśli zależy na nich i Tobie, Bitladon to odpowiednia platforma dla Ciebie. Za jej pomocą możesz w każdej chwili sprawdzić aktualną cenę Selfkey Coin i podjąć decyzję o inwestycji. Aktualny kurs to jednak nie wszystko – oprócz niego na naszej stronie sprawdzisz również wykresy, z których dowiesz się, jak w przeszłości kształtowały się ceny Key BTC oraz innych walut. Ceny, które widzisz w Bitladon, są ostateczne, co oznacza, że zawierają już wszelkie koszty transakcji. Dzięki temu, zawsze wiesz, ile zapłacisz za Selfkey. Cena może być jeszcze niższa, jeśli zostaniesz naszym stałym klientem. Wówczas przyznamy Ci korzystny rabat. 

Przeczytaj FAQ oraz instrukcje

Z myślą o początkujących użytkownikach naszego serwisu przygotowaliśmy czytelne instrukcje oraz sekcję z najczęściej zadawanymi pytaniami. Zajrzyj do nich, by poznać zasady funkcjonowania naszej platformy. A jeśli nie znajdziesz tam poszukiwanych informacji, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Możesz wysłać nam wiadomość e-mail, porozmawiać z nami na czacie lub zadzwonić na naszą infolinię. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.