Menu Moje konto

Secret Network

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,61014654
0.84%24H

Kup ENG z SEPA lub Sofort!

Chcesz kupić walutę ENG? Zrobisz to na giełdzie kryptowalut online Bitladon za pośrednictwem jednej z dostępnych metod płatności, np. SEPA lub Sofort. Jedyne, co musisz zrobić, to założyć swoje konto i poddać je krótkiej weryfikacji. Już po chwili będziesz mógł zasilić je środkami i zainwestować w walutę Enigma bądź inną spośród dostępnych na naszej stronie. 

Wykres Secret Network

Kupuj walutę łatwo, szybko i w najlepszej cenie

Najprostszym sposobem na kupno Enigmy jest zakup waluty za pośrednictwem SEPA lub Sofort. Możesz zarządzać monetami Enigma, Litecoin i innymi walutami we własnym portfelu lub przechowywać je na naszych bezpiecznych serwerach offline. Tylko od Ciebie zależy, gdzie znajdzie się zakupiona przez Ciebie Enigma. Kurs waluty aktualizujemy na bieżąco, więc w każdej chwili możesz sprawdzić, ile przyjdzie Ci za nią zapłacić. Na naszej stronie znajdziesz nie tylko  kurs ENG i innych walut, ale także procentowy wykres ich wartości na przestrzeni ostatnich miesięcy i ostatnich 24 godzin.

Jaką monetą jest Enigma?

Enigma to obiecujący projekt silnego zespołu ekspertów, którzy wciąż pracują nad jego rozwijaniem. Enigma to protokół działający jako druga warstwa na szczycie łańcucha bloków. Sieć usuwa dużą część pracy z łańcucha bloków i wykonuje ją według własnego protokołu. Blockchain może zatem skupić się na tym, aby zapewnić użytkownikom jeszcze większe bezpieczeństwo transakcji. Enigma sprawia również, że wszystkie dane są przechowywane anonimowo. Wrażliwe dane są dystrybuowane w różnych węzłach, dzięki czemu nikt, za wyjątkiem pierwotnego właściciela, nie może uzyskać do nich dostępu.

Wymieniaj waluty i oszczędzaj!

W Bitladon możliwa jest wymiana jednej waluty na drugą, tym samym oszczędzając połowę kosztów transakcji. Możesz to zrobić za pomocą naszej funkcji „dowolna za dowolną”. W tym celu konieczne jest utworzenie konta. Zajmie Ci to tylko chwilkę! Twoje konto poddamy również weryfikacji, która pozwoli Ci na niemal nieograniczony handel walutami. Twoje dane przetwarzać będziemy zgodnie z wytycznymi AVG. Po weryfikacji będziesz mógł zasilić konto za pośrednictwem Sepa lub innej spośród dostępnych metod płatności. Po zatwierdzeniu konta i jego weryfikacji, będziesz mógł kupić lub sprzedać Enigmę (ENG) i na dobre wejść do świata handlu kryptowalutami!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.